https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

wtorek, 11 września 2012

DEMORALIZACJA

Dzisiejsze hasło dnia: DEMORALIZACJA

Demoralizujemy demoralizację obecną. Czyli błędy, które powodują absurdalne zachowania tutaj naprawiamy. Zauważcie, że świat zwierząt jest powtarzalny, uregulowany i prosty - taki sam świat byłby ludzki, gdybyśmy nie "wymyślali".  Z całym ESLN jest jak z uporządkowaną naturą, bo ESLN nie wymyśla, to co w tym blogu jest o Fizyce, czyli o NAS, jest budowlą wynikową i zmuszającą do konfrontacji czyli samosprawdzania. [Kupa materiału przed nami...]

Prawidłowa konstrukcja daje uregulowane prawidłowe funkcjonowanie, ale postępowe. Coś czego obecnie nie ma, bo Nauka żyje i trawi niewiedzę, błędy na błędach i produkuje "niejasności" z niejasności, w całkowitej różnicy do ESLN, które dowodzi logiki i to tak bardzo, że zmienia człowieka., No cóż ja mała biedna mogę powiedzieć - MYLICIE SIĘ NAUKOWCY, BADACZE I CHEMICY, I BIOLODZY, I FILOZOFOWIE, I KOŚCIELNI choć, nie głupi z was ludzie.....  owszem dobrze obserwujecie i coś zauważacie, ale to coś nie pasuje do obecnej fizyki, bo ona ma błędy... nigdy tego nie strawicie, i nigdy do niczego nie dojdziecie, a ESLN wszystko wyjaśnia...  ma. 

Chcecie się sprzeczać - czytajcie. Demoralizacja :)

niedziela, 9 września 2012

RELIGION and SCIENCE

http://www.peta.org/issues/animals-used-for-clothing/fur.aspx

Każdy zły początek, albo "początek", ma genezę w religii. Po pierwsze obrońca tejże religii, po drugie brak Nauki i zabobony, które w konsekwencji dają ludziom kulturę, która wygląda tak: - wierzę w to, czego nie ma, nie rozumiem i nie jestem w stanie w żaden sposób wyjaśnić i... uparcie w to wierzę. A najgorsze, że "to" wcisnęli w dziecięcy umysł "obcy" ludzie. To zakodowywanie wczesnej tkanki kwantowej.

Hitler zbudował potęgę i mord na religii, - wierzył w diabła.
Ludzie wierzą w niewiadome zamiast DZIAŁAĆ. [Wierzyć w boga, to akceptować diabła, a diabeł to chyba tkwi w każdym człowieku jako zwierzę z brakiem tolerancji i nastawiona na zarabianie kosztem życia, bo diabła nikt nie widział, a zło dookoła przecież ludzkie].
Takie właśnie brednie serwuje się nam od dziecka, bo jest złą fizyka, która nic nie wyjaśniła.

Ale skąd to się wzięło?

Fizyka i Nowe fundamenty Teorii Obrotu udowadnia [ tu w tym projekcie] złe działanie takich założeń, niespójne, niewyjaśniające czym jesteśmy i pokazało konsekwencje jakie zbieramy, albo sami sobie fundujemy w myśl samokodowania.

To zostało rozwiązane. ESLN.  Po prostu wyeliminowano jeden! błąd.

Suma summarum taka wiara w religijność [pseudo przecież, nie oszukujcie się sami, fizyka dowodzi dualizmów na każdym przełożeniu] powoduje brak totalnej pokory i strachu przed waszym "Bogiem", a grzebanie w technologii bez wiedzy czy można, czy nie można i jakie tego będą konsekwencje, obfituje pogarszającym pseudopostępem. Wszelki brak tolerancji, powoduje zaburzenia nierównowagi, zatem potęgowanie destrukcyjne, falowe.

Natomiast cała Nowa Nauka i Nowa Fizyka i napiszę to jeszcze raz: Oparta i wyjaśniona na Teorii Obrotu, która ukazuje jak informacje nadawane stają się zwrotnymi, jak kształtują kwanty i jak sami konstruujemy swój los - ukazuje jak bardzo mamy się bać sami siebie. I rozważnie konstruować KULTURĘ, jaką sobie przekazujemy. My kodujemy wszystko w przyszłości.

Kultura to łączenie nauki z religią w sposób prefabrykowany.  Wyjaśnimy to niebawem.

Na górze jest link, który pokazuje jak ściąga się skórę na futra z żywych zwierząt. Brutalny materiał. Mam futerka w domu i z nich nie zrezygnuję, w końcu jako gatunek najbardziej rozwinięty w hierarchii podporządkowujemy sobie gatunki podległe.  Futra zaistniały jako odzienie i mają uzasadnienie jako pomoc ludziom w przetrwaniu mroźnych zim w ekstremalnych częściach świata. Hollywood zmieniło futro w rarytas tak sądzę [nie badałam tej historii], stąd obłęd z jakim dzisiaj się borykamy.  Jednak wszystko co użytkujemy jest zbudowane na ofierze ze zwierząt, czyli podsystemów i nie da się na razie tego zmienić, a na pewno nie na obecnych prawach naukowych - czyli co? - bałagan, okropny burdel naukowo religijny. Poświęcamy zwierzęta, by sami siebie kreować. 
To wciąż jest nasza zwierzęca cecha, a nie ta rozwinięta ludzka, "duchowa" na którą logicznie rzecz ujmując składa się technologia. Jemy bydło! Jemy wszystko co da się zeżreć. Pożeramy siebie, to jest nasze zasilanie.
Wkodowana bo to ciąg kodowo-wynikowy. Należy to zbadać. Jesteśmy jeszcze zwierzęcą konstrukcją związaną biologicznie, wspólnie do i od zwierząt. Jako mniemani ludzie, pragniemy jeszcze tego, czego nie zastąpiliśmy super produktem, ale wciąż dążymy do tej nowej technologii jak do zbawienia. ESLN to nazywa i konkretyzuje. Kwanty i światło to pokazują.Wszystko jest eksperymentem ewolucyjnym Natury.
[dlatego nie jestem za torturami, hodowle powinny być przyzwoite, to jedyne moje uczucia obecnie, akceptuję życie i siebie, bo nie da się wyeliminować faktów, ryby też jemy, kraby i pająka zabijamy ze strachu, a to też produkt kwantowy jak my - uczuciowy, myśli poluje, chowa się, ucieka, ryzykuje etc. Jestem za technologią, która zmieni ten proces].

Zbawienia nie ma tak długo, jak długo jest religia i wiara w - NIEWIADOME. "Jeśli jesteś uparty i nie przyjmujesz nowej wiedzy to popełniasz grzech śmiertelny, dlaczego tak bardzo wciska się ludziom religijny fanatyzm? Nie pozwala im się na własne decyzje, dzieciom zwłaszcza.

Niedługo nas ochipują i padnie pytanie dlaczego, i będzie protest wiernych - bo nieoczytanych odłączonych od NAUKI. Fizyka Informacji ukazuje drogę jaką ewoluujemy jako postać światła skwantyzowanego, to co się dzieje jest programem bez kontroli - bo samouczącym. Ten program brnie bo musi brnąć. Stanowimy system, który się coraz bardziej kwantyzuje czyli spaja w warstwach właśnie INFORMACJI i będzie on w całości kontrolowany jako INFORMACJA ZBIORCZA, za kilkadziesiąt lat nie pozostanie jednostka "wolna" od kontroli, tu na Ziemi. Niestety różnimy się i najwyżej będą stać ci, którzy będą wiedzieć.

Jak to siła i WYNIK?  czy wspólna Religii i Nauki? Balans... czysta fizyka...

Ten aksjomat tu wszystko ładnie układa jako wynikową założeń, dobrych założeń, prostych i oczywistych, Nowych i współczesnych, a nie średniowiecznych na jakich opiera się obecna Fizyka; to jak półka i nad nią kolejna, potem z tych półek otrzymujemy szafkę, zamykamy drzwi i mamy wynik.

Wynikiem jest dowód, że to my świadomie dokonując wyborów decydujemy czym się stajemy, ale systemu zmian nie pokonamy, bo my jesteśmy jego narzędziem.  Nic nie zostało w naturze kwantowej przesądzone, bo kodujemy tu  teraz, ale postać jaką mamy jest niezmienialna, trwała i skończona na tym etapie zbudowanego systemu, zatem zależna biologicznie i WŁAŚNIE NA TEN CZAS/PROCES NIE MAMY WPŁYWU z obecnymi błędami. Chyba, że technologia, zagadka zasilania, rozwiązana w ESLN. Nie trzeba nic na siłę udowadniać i tracić energię, mamy jej tym więcej im bardziej "zlewamy się z tłem", im większy spokój i łagodniejsze wibracje.

Musimy być tym, czym chcemy być, bez "chcę", chcę realizuje się jako wieczne chcę.
To jest istota kodowania. To właśnie technologia  [i Nowa Fizyka, która wyjaśnia obecne błędy]  jest wbrew pozorom tą "drogą do raju" w jaką wierzą wierni, bo pokazuje jaka jest rzeczywistość i jak należy się jej podporządkować według ścisłych zasad i postępowania.   
Tylko KONTROLA eliminuje błędy lub wady w systemie.  To również odnieść do linku.
Tutaj stajesz na wprost swojego lustra, dowiadujesz się kim jesteś, to brutalna prawda, a wiara jest zasłoną takiej prawdy, wywleczoną w przeszłości, dokładnie z systemu kontrolowania ludzi wznoszonego do pradziejów.  Jeśli się nie zgadzasz, to najpierw miej odwagę ten aksjomat przeczytać, tutaj ESLN obdziera ze skóry, obedrze jeszcze bardziej, ale jest to informacja zwrotna dla tych którzy na nią zasłużyli, dobra albo zła zależy od czytelnika. Czeka nas wielka ewolucja czynnika kontroli.

Technologia jest drogą do stania się lepszym, albo gorszym, ale gorszym dla siebie, zawsze. Jest to droga do technologicznej zmiany gatunków, droga do programowania. Droga nieunikniona. Kierunek jakiego nie badamy w żaden sposób bo opanowała świat nauki "czarna bzdura", odległa i bezsensowna, idąc tylko w wiarę wykluczającą religię. Pamiętajcie, że każda informacja powraca, więc jeśli nawet zwierzę pragnie zemsty to się doczeka.

Tego dowodzi Fizyka Informacji na Kwantach. Wystarczy jedno właściwe laboratorium kodowania by to wszystko udowodnić.

To jest wiedza dla silnych psychicznie.Dodaję do posta krótką wymianę myśli z Facebooka:
https://www.facebook.com/eslnbeautystyle/posts/463999840317845?comment_id=74576798&notif_t=feed_comment_reply