https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png


Zapisz

niedziela, 27 kwietnia 2014

STAN KWANTOWY - PRODUKT


Dzisiaj oglądałam wynalazek Delphi: nanorurka która jest najmniejszym tranzystorem, bo jeden elektron tworzy z niej obwód.

Mam teraz takie pytanie? Jak można do dzisiaj nie wiedzieć o tym, nie zbudować takiego badawczego założenia, że cała konstrukcja człowieka, który jest KWANTEM, PRODUKTEM, WYKONAWCĄ odbieranych sygnałów umysłem, a przetwarzanych ciałem w produkty, w systemie spania i wstawania ON/OFF - do dzisiaj nie ustalić, że cały ten system on/off to nasze ZASILANIE czyli "życie". Jeden skalujący się program naszego działania. FUNKCJA złożonych podzespołów, z których niektóre łączymy z maszynami a nawet dzisiaj istnieje już sztuczna krew.
Ale funkcja istniejąca bo zasilana w objętości!!! Obwodowana nie liniowo, nie atomowo, bo to bzdury, lecz poprzez budowę kwantu ziemskiego, spin, hierarchię ładunków, otoczenia, ruchu planet, [choćby noc i dzień], cykli, faz jak oddech, pompowanie krwi, praca neuronów etc etc. macie większą wyobraźnię i wiedzę od mojej. 
To jest HIERARCHIA OBWODOWANIA. I to dopiero dzisiaj ukazuje ESLN? Szokujące!!

Macie tu ciężki nowy kawałek chleba, to wasza szansa.

Wdałam się w dyskusję na temat Prawa Moor;a - przechodzimy z nośników zapisów do stref zapisów w polu magnetycznym. A to pole nas konstruuje. To nie SF. To rzeczywistość. Zapis w polu magnetycznym, bo ono jest polem zapisującym  w rzeczy samej, spaja nas. Kto pierwszy ten lepszy - bądźcie najlepsi na świecie! Uczcie się.  To jest dla was. Nie myślcie po staremu, to nowe założenia. Nie istnieje żadna stara fizyka jaka odnosi się do pola magnetycznego i jego funkcji konstrukcyjnej, programowej i obwodującej, kontrolującej STAN. Dlatego w ESLN macie nowe podstawy, to wszystko jest nowym projektem jaki potrzebuje spryciarzy!

Ja jako inżynier wskazałam na nową potrzebę wiedzy i fizyki jaka operuje polem otoczenia, np tunele falowe jakie zawierają w sobie części światła, ale światło to nie "żarówka" ale forma z informacji, kodowa, jaka wokół nas coś tworzy w zwartej hierarchii, nie do pokonania "młotkiem", ani siłą - tu potrzebne jest współdziałanie z polem magnetycznym, które jest czytnikiem obrazu materii. Trzeba się "wwiercić" dosłownie. Ale nie jestem specjalistą wielo-dziedzin, które muszą to zbadać i sprecyzować z całkowicie otwartym umysłem na stworzenie z tego naszej strategii naukowej.Tu trzeba wykorzystać wasze talenty.

To otoczenie programowane, samo w sobie będzie działało jak obwód, zmienimy skalę, przejdziemy z wyniku do programu - ustalimy tylko tor. Z wnętrza na zewnątrz. To ja baba widzę możliwości, a faceci nie? Ci którzy w zeszytach szkolnych ryzowali postacie gwiezdnych wojen? ... bez sił produktywnych?
http://www.artofae.com/

Wy macie w to tylko uwierzyć, a ja to już wiem, jak? Tak, po ESLN dojrzycie że coś wokół was działa co można inaczej wykorzystać. Ktoś to kiedyś skonstruuje, ale wy możecie być pierwsi. Wzdycham, bo z jakichś niewiadomych powodów niedomagamy rzeczywistości zmian. To zwykła nowa technologia, na przełomie. Kiedyś z pary i ciśnienia zrobiono napęd, po milionach lat koła.  Dzisiaj procesy twórcze idą szybciej... cdn.

Zwykłe obwodowanie ale "zewnętrznie", na platformie nowej fizyki informacji, fizyki o informacjach.

BY ESLN
http://esln.pl/