https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Ten Blog to pierwsze aksjomatyczne badania, natchnione, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. 'Eksperyment myślowy' mający na celu zaobserwować, jak informacja nadawana staje się zwrotną. Stworzony został model założeniowy oparty na Teorii Rotacji, dalej Teorii Piony (wzrostu), dalej na Przełożeniach, skalowaniu, zapisie, uproszczeniach, pakietach etc etc. Eksperyment programowania SELF. Obraz mechaniki złożonego pola jakie nas napędza, pola jakie nas otacza i przełożeniwo także zasila. POLE INFOENERGETYCZNE ROTUJĄCE, O CZYTNICZYM I ZAPISUJĄCYM CHARAKTERZE NOŚNIKA PAMIĘCI. Zasila funkcję jaką jesteśmy MY. Wyseparowane funkcje złożone do postaci Kwantów. 'ŻYCIE' to przełożeniowy proces algorytmiczny.
Dziś potrzebujemy znaleźć te algorytmy, aby świadomie programować i używać technologii programującej, aby tworzyć ... sterować ludźmi, ale też naszymi funkcjami "życia i zdrowia". Programujesz - otrzymujesz - ale nie masz wpływu na czas. CZAS to wypadkowa kodowania, odczuwalny proces tworzenia się obrazu, treści, działania, wyniku. Manipulujemy funkcjami, zatem i czasem.
Projekt ewoluuje, dojrzewa. Jest niebezpieczny w niewłaściwych rękach.
Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu nie ma atomów, (to błędy starej fizyki niestosownej do czasów i osiągnięć, zbudowanej na błędach fantazji fizyki teoretycznej) - na końcu widzisz najmniejsze definicje: wibrujące zobrazowane światło, czyli jest ono FUNKCJĄ z wibracji pola infoenergetycznego (błędnie zwanego polem magnetycznym). To wyseparowany w polu ZAPIS, I OBRAZ - wynik zobwodowania, wynik programowania, wynik z myśli także. Kody używają rzeczywistości aby materializować się. To, co jest widoczne i odczuwane to funkcje zobrazowane, a to co jest po zamknięciu oczu to: odczuwalny zapis wynikający z algorytmu wibracji: Echosound. PROGRAM

Uczmy się, aby stanowić o normach bezpieczeństwa. Blog ten jest prostą formą przyswajania trudnych rzeczy.
Zapisz

niedziela, 12 czerwca 2011

277. SZTUCZNA INTELIGENCJA, TORNADO, - Artificial intelligence.


O! https://www.youtube.com/watch?v=eUKPxXp6Vuc https://www.youtube.com/watch?v=fCl8qApj54A Dopisek z dnia 06.04 2015, kolega nadesłał linka do czegoś takiego. Skoro Ziemia rotuje, to przeez środek może mieć specyficzną oś. Ja się na tym nie znam. Ale dopisuję. Nie zaskakuje mnie to i nic a nic nie szokuje. Nie widzę w tym sensacji.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://esln.pl/materializacja-mysli/ 
http://esln.pl/materia-nie-istnieje/
http://esln.pl/wirowanie/

Pod linkami posty obecne po ewaluacji, przebyliśmy długą drogę nowego definiowania. Post poniżej jest pierwszym, dlatego trzeba kontynuować całość. To aksjomat!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------UWAGA, dopisek 20.02 2012. Projekt jest aksjomatem, ten post ma największą oglądalność, zatem informuję tutaj, że temat sztucznej inteligencji ewoluował od tego momentu i obecnie ma już o wiele bardziej rozbudowaną formę uzasadnienia i jego konstruowania w postach aktualnych. Zaskakujące rozwiązania! Inteligencję sprowadzoną do mechaniki i systemu. Ten projekt to proces budowy i konstrukcji procesu myślowego i otrzymywania wyników, przekładanego na technologię i urządzenia. Dosłowną adaptację myślenia wczytanego z urządzeniami. ESLN buduje platformę, by pośrednio zrozumieć skąd się bierze technologia "antygrawitacji", czy też światła i hierarchii przypisania, a także manipulacji systemami. Po drodze zbiera mylące ścieżki i je prostuje, również, jako samo-analiza, by każdy we własnym zakresie rozumiał "dlaczego tak, a nie inaczej" i dlaczego sam ma być niezależnym badaczem.  http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2012/02/sztuczna-inteligencja-biznes-i-fizyka.html


http://www.dragoart.com/tuts/12711/1/1/how-to-draw-a-realistic-tornado,-draw-realistic-tornadoes.htm
Bardzo fajny rysunek znalazłam. Jurek kiedyś mówił, że podobno każda galaktyka jest ze sobą powiązania nicią, znalazł taki materiał filmowy. Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale rysunek powyżej rzeczywiście może na coś takiego wskazywać. A ten projekt zrobił takie założenie wynikowe, nić to pewien proces wynikowy i wiążący, ale nie musi być nicią dosłownie, ale objętościowym procesem. Wynikowym programem, ciągłością, tutaj trzeba znaleźć rozwiązania wszystkie. Wiry pochłaniają przestrzeń. Posty bardziej aktualne dowodzą efektu powiązania. Dopisek. 20.02 2012

Badania odległych galaktyk wcale nie prowadzą do rozwiązań. Tylko MÓZG-UMYSŁ [strefa kodowa wirtualna dosłownie] może tego dokonywać w procesach budowy informacji, a nie obserwacje obrazów. To jedyne narzędzie, które może dostarczać wszelkich informacji i rozwiązań, a także wytyczać kierunki. Pośrednio go wykorzystujemy konstruując urządzenia, nieświadomi, że umysł to robi, a ciało przetwarza kody, przelożeniowo. Teraz powinniśmy wskoczyć na inny poziom używania umysłu jako naukowy proces. Bo stuletnie badania nie wniosły nic do pojęcia czym są ludzie i tak dalej. Sam ten fakt powinien przemawiać za NOWĄ NAUKĄ. Pochowano wszystkie nieprzyrodnicze obiekty przed oczami społeczeństw i grupy laborantów myślą, że dokonają przełomu. Nie. Bo tylko jedna rzecz teraz w nauce i fizyce tego może dokonać - kodowanie i fizyka informacji. Dużo danych do ponownej analizy. Nie ma ciężkości, nie ma ciał i nie ma sił. Jest kodowanie, hierarchia, skalowanie i wynikowość self-coding. etc.

Ponieważ czuję jak to działa, a powoli wiem coraz więcej na bazie tego aksjomatu, bo to taki eter kształtującego się obrazu w postaci informacji w polu jaki mój umysł powoli obrazuje, to praca i mechanizm pracy z umysłem - wiem też, że brak tej nowej dziedziny naukowej nie przyniesie odpowiedzi na wiele nowych pytań i odkrywanych nowych własności materiałów i w tworzeniu całkiem nowych antygrawitacyjnych, które moglibyśmy mieć już teraz. Hm... Dlatego ESLN jest niesamowite.

Właśnie się zastanawiam czy ma to tak wyglądać, że jest potrzeba więcej czasu dla tego procesu, może niepotrzebnie podważam tempo nauki typowych środowisk badawczych. Sama nie wiem skąd uderzy aspekt szokowy całej sprawy... może będzie i tak, że cały ten projekt zostanie wykasowany, bo on służy pozyskiwaniu specyficznych informacji, a cel będzie inny... no bez przyczyny on nie powstał. To jest wokół nas, to się stało.
Coraz bardziej w tym ogólnym otoczeniu zbliżamy się do łączenia dysków z zapisanymi danymi, ich wypadkowa magnetyczna daje wtórne działania, samomyślące. [Posty niżej]
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2013/07/cel-definiuje-wzory.html

System natury sam tworzy inteligencję - inteligencję! To jak nasze sny. Zbieranina z bałaganu danych, daje jakieś obrazy, ale zdarzają się i konkretne przekazy senne - to są "nowe kody", które zaczynają działać w sposób kontrolowany. W ten też sposób można konstruować "broń" senną, że tak to nazwę. Do tego potrzebujemy właśnie kodowania, też.
Nasza własna inteligencja dopiero się tworzy, jest takim mechanizmem wypadkowym, wielorakich informacji zapisanych w wymiarach, podczas naszego rodzenia się. Dlatego organizmy są tak bardzo złożone. Właśnie dlatego dzieci wychowywane w różnych warunkach rozwijają inteligencję podobną odbieranym informacjom z otoczenia, upodabniają się do niego, przenikają się, jako wypadkowa radzenia sobie z tak powstałych informacji otoczenia. Wypadkowa zbioru informacji czyli synchronizacja rotacyjna zapisów w polu magnetycznym, powoduje wrażenie inteligencji czyli działania, poruszania się. Jesteśmy "segwayami" informacji odbieranych i nadawanych.

[pamiętajcie, że ja zaczynam jako naukowiec od zera, to jest atutem tego projektu i nowej fizyki].

Takiemu mechanizmowi wtórnemu musi towarzyszyć analiza danych na wielu poziomach zapisu. Hm... wrócimy do tematu, jest świeży.

Dlatego tylko mózg i jego zdolności synchronizowania danych różnych poziomów, w wypadkowe działanie czyli inteligencję - dostarczy wszelkich możliwych rozwiązań zrzuconych na płaszczyznę budowy sztucznej inteligencji i także różnorodnego wykorzystania urządzeń zasilanych takim wtórnym polem zapisu. Pole Magnetyczne zapisuje i powoduje działania. My jesteśmy tym działaniem przekładanym ze skali na skalę.

Dlaczego mózgu nie ma w definicji FIZYKI?

Sztuczna inteligencja, to nie jest program - bo program to tylko dodawanie danych, które znamy i pozbieraliśmy.
Sztuczna inteligencja powstaje z synchronizowania wielu zapisów danych w wielu wymiarach. Bo wymiary tworzą właśnie wrażenia, emocje, odczucia, wrażliwość i inne. Ale to wciąż mechanika. Nie istnieje pojęcie sztucznej inteligencji - bo istnieje po prostu ten mechanizm. 

Artificial intelligence is not a program - because the program is only to add the data that we know we gathered.
Artificial intelligence is created by synchronizing multiple data records, in many dimensions. Because the dimensions make just impressions, emotions, feelings, sensitivity, and others. But it's still a mechanic. Not exist artificial intelligence because exist  just this mechanism. 

Dlatego projekt jest jawny, aby była tego świadomość.

http://esln.pl/technologia-origami/
tu jest inne wyjaśnienie czym są założenia "systemów".
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To ważny rysunek i uproszczony model wypadkowej danych, które rotują na rożnych prędkościach, (to jak fale radiowe i słuchając radia przebijają i nakładają się na siebie i z czasem gdy ich jest bardzo dużo słyszymy jednolity już szum, choć może to zły przykład). Momenty obrotowe płyt CD, które przecież nie są jednolita płytą dosłownie w rzeczywistości, ale wirującymi np. bozonami, neutrinami, ładunkami, i rożnej skali porcjami energii, stanowiące wiązania i SYSTEMY z jakich się hierarchicznie tworzyliśmy jeden z drugiego co aksjomat opisywał wcześniej - dają pomiędzy sobą nowe stykowe wypadkowe informacje, synchronizacja wibracji to algorytm naszego powstawania, a gdy dochodzi do zsynchronizowania całego systemu otrzymujemy coś w rodzaju echa, szumu: czyli stanu inteligencji, bo przecież cały system zaczyna on funkcjonować i istnieć. To stan pola magnetycznego, warstwowego towarzyszącego każdemu systemowi, te dane warstwy danych tworzą system, obrazują go w funkcję. I to się dzieje na każdym szczeblu systemów, każdy staje się w swojej inteligencji autonomiczny. I to jest postacią sumaryczną jaką nazywamy Polem Magnetycznym. Stąd się ono bierze, to też jest postać światła, ale innego. Nie wszystko poznaliśmy. Zależy jaka pracę wykonuje. _czytajcie dalej proces, bo to się czytelnie precyzuje. Uczymy sie definiować coś nowego by otrzymać konstrukcyjne wyjaśnienie i adaptację do urządzeń.

To światło powoduje, że mamy do czynienia z wymiarami, synchronizacją etc. [w poście niżej], jego rodzajem i tym co tworzy. Potem twory są wypadkowe, wspólne, a potem mamy Pole Magnetyczne Ziemskie z całości, (Pole otoczenia stanowiące o całości po prostu). To co jest istotne to to, jakie informacje są zapisane na tych dyskach, jakie są te systemy, być może w tych 7 wymiarach Szypowa znajdziemy uproszczenie dla potrzeb technologii. (Które traktuję jako podstawę założeń, bo są najprostsze do zaobserwowania naszą ludzką fizycznością i to jest świetne). Interesuje nas światło, separowane w rożnych warunkach, na wszelkie możliwe sposoby i jego praca pod wpływem czynników, jakie tu będziemy rozbrajać. W zasadzie tylko to. Światło to informacja.
Tylko zastanawiam się na jakim poziomie możemy operować światłem, a na jkim lepiej operować małymi gotowymi próbkami czyli kwantami energii powstałymi ze światła. Nie wiem czy to dla mnie nie jest aby za trudne w przypadku technologi tunelowej "antygrawitacji".

Antygrawitacja polega na tym, że skład materiału antygrawitacyjnego, to wypadkowa właśnie nowowczytanych informacji w porcje energii, czyli w skład substancji tworzącej wypełnienie membrany pojazdu. Rotacyjny system, który się wytworzy wewnątrz substancji da wypadkowy stan antygtawitacyjny.To manipulacja systemami zapewne.

Ha...no tak miało to być.... to niesamowite... to jest prawdziwe.


Dopisek 2013: Projekt ten podlega ewaluacji, więc posty poniżej dopiero przerobie, ponumeruję i porządkuję.
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2012/04/temperatura.html  a do tego doszliśmy w IV 2012 - tłumaczone kolejno.

http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2012/07/prometheus.html   a w ogóle dochodzimy do kolejnych rozwiązań przyczynowo skutkowych w obserwacjach  analizach, w naszej drodze badawczej na bazie aksjomatu.