https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

środa, 9 listopada 2011

513. BRACCIANO Castello Odescalchi
Trochę turystycznie dzisiaj i na szybko - ponieważ byłam na małej wycieczce w Bracciano, (Tom Cruise wziął tu ślub). Niestety o późnej porze zamek był zamknięty, a jego urok widzę dopiero na zdjęciach w internecie.
http://www.freevax.it/ITINERARI/Bracciano.htm

Miasteczko jest tak stare i przesiąknięte historią, że aż straszne i za nic w świecie nie wzięłabym ślubu w miejscu przesiąkniętym złymi informacjami z okresu średniowiecza! Wygląda biednie i brudno. Mimo, że zamek uchodzi za najbardziej ekskluzywne miejsce na terenie Włoch... to nie zrobiło na mnie piorunującego wrażenia, obskurne, ciasne i ponure wieczorem. To zimne w klimacie stare miejsce, a dla osoby która zna historię tego miejsca, będzie się ono kojarzyło z krwią i torturami, bardzo przepraszam ale było paskudnie wieczorem. Więcej szumu wokół tego miejsca niż to warte, takie odniosłam wrażenie. Tu są tak piękne inne miejsca... no w każdym razie pozostawiłam tam swoje DNA.
http://urodaizdrowie.pl/najdrozsze-sluby-swiata
http://www.odescalchi.it/

wtorek, 8 listopada 2011

512. INNE WYMIARYByłabym zapomniała...spotkałam tu 13- latka, bardzo interesuje się II wojną światową, jest niebywały! Gada i gada, wszystko wie. Pyta mnie czy wierzę w życie pozaziemskie, odpowiadam że nie. On na to, że też nie wierzy w takie po za Ziemią istnienie, ale wierzy w istnienie inno-wymiarowe, takie pomiędzy nami.. uulaaa madrala.

Czy dzieci wyczuwają obecność zapisów?  Nie musi wiedzieć, że fizyka informacji tak nazywa naszą mechanikę, ale może ją wyczuwać.

Dyskutowaliśmy, (chodzę tu do szkoły włoskiej) z towarzystwem na temat zmian klimatu, że one zawsze następowały w jakichs tam odstępach czasowych (mamy jednego meteorologa), więc i teraz trzeba się oswoić z myślą że tam gdzie był busz, to będzie Sahara. Padła odpowiedź: - "jeszcze daleko nam do tego".

Otóż nie, niedaleko, zależy jak patrzeć. Jak taka zmiana przyjdzie, to będzie "nagła". Tak ginęły cywilizacje. Nie umiemy sie przed tym bronić. Nie znamy sie na kodowaniu zmian klimatu, to co robi się eksperymentami bez fizyki informacji i wiedzy jaką posiada ESLN, nie jest niczym innym jak zwiększaniem szkody.

Zaprzeczajmy nadal faktom....


Ciao kolejne posty zapewne za 7 dni... oh brakuje mi internetu czasami.

511. GALLERY ESLNBracciano w wietrzny dzień... pozdrawiam z Włoch.