https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

sobota, 21 stycznia 2012

Marnotrawienie żywności - gospodarka - PODRYNEK.

http://www.euractiv.pl/zrownowazony-rozwoj/artykul/parlament-ue-chce-powstrzyma-marnotrawienie-ywnoci-003273

To bardzo ważna wiadomość. Już nie ze względu na ubogich.

Słowo "OSZCZĘDNOŚĆ", trąbione przez przedstawicieli wielu partii i organizacji przyprawia o zawrót głów. Podczas gdy nieskończenie - najważniejszymi dla naszego zdrowia i funkcjonowania, wciąż są: czyste powietrze i żywność. Wszystko stanowi reakcje łańcuchowe. Kapitalizm prowadzi do ubóstwa, to i (ingerencja w kulturowość również) prowadzi do wysypisk, wysypiska do skażenia,; a i bez wyobraźni, można ogarnąć przestrzeń Globalną.
Powstaje handel (nowy rynek) wtórnym produktem "śmietnikowym", którym zajmują się najubożsi, lub kraje biedne. Ale to już jest koszt życia. Ostatnio mierzyliśmy radioaktywność produktów na Polskim rynku, wyników nie podam. Pijmy zioła.

To jest rynek gospodarki w rynku gospodarki. (Jak temat w temacie). Stąd  ostrzeżenie dla krótkowidzów, że nadmierny rozwój nowych technologii, spowoduje "podrynki".  Słowotwórstwo wskazane. Wszystko w takim szybkim skrócie, bo przecież to "wiemy".

Umierajcie zdrowo, jako pokoleniowy rozwój. Bo informacja w Polu NIE GINIE.

Tyle pieniędzy wydaje się na specjalistów, ekonomistów, zarządzających, i na inne struktury - wpajając idee niewiarygodnych rozwiązań, pojęć i doskonałych wykresów, a jednak pod tym wszystkim kryje się ABSURD. Brak FIZYKI  w systemie kwantowym - ludzkim.  

Wszyscy w schemacie systemu bez myślenia i programowania świadomego.

ESLN jest po za systemem - jest zewnętrzne.

czwartek, 19 stycznia 2012

PRZEŁOŻENIE...

..albo przyłożenie :)))
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=0oEsBFHJb7M

Pamiętacie posta o tym? "Galaretowatość" otoczenia i energia z przełożeń. Żadne atomy, żadne kwanty! Bzdury.

Jest to mechanika, która ma zapis w Polu Informacji, Zapis w zapisie nawet! Dlatego każdy poród następuje wewnątrz, bo część zapisów pobieramy ze skali macierzystej, przynależnej.     Będę o tym pisała.

środa, 18 stycznia 2012

LIGHT 2012

http://www.techrevolutions.fr/la-realite-augmentee-par-projection-sur-batiment-2-le-retour

NEUTRINO SZYBSZE OD ŚWIATŁA

http://www.nature.com/news/2011/111020/full/news.2011.605.html
http://saypeople.com/2011/11/19/neutrinos-are-faster-than-light-update/#axzz1jpFdTcyR
CERN test to check Neutrinos


https://www.facebook.com/pages/Main-Injector-Neutrino-Oscillation-Search/134911949875711?sk=info


ESLN w tym aksjomacie tłumaczy, dlaczego czas jest składową skali wielkości i przełożeń [kwantów energii wytworzonych z Pola Światła na danym szczeblu połączeń]. Wywód jakoby "neutrina podróżowały innymi wymiarami" jest ciekawy - ale sprostować należy, że inne wymiary "przenikają się z naszym", albo jeszcze inaczej można powiedzieć, że znajdują się {pfff... MOGĄ} znajdować się inne kody, które zbudowały inne rzeczy na innych wibracjach, czasoskalach. Zapis jest rzeczą niezwykłą i niebywale interesującą, tak samo nieskończenie przebogatą jak światło. Jednak bez zabawy hierarchią nie dostrzeżemy rożnych prędkości. Wcale nie uważam, że możemy być jedynym złożonym systemem, choć to chyba najbardziej niewiarygodne i... lepiej idziemy dalej....dojdziemy wszędzie.

...wszystko wedle programu. Trochę się niecierpliwię....


ESLN - LABORATORIUM KODOWANIA KWANTOWEGO.

http://saypeople.com/2011/11/17/production-of-light-from-vacuum/#axzz1jpFdTcyR   świetne rzeczy na temat światła.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11214978,Tajemnica_naukowej_sensacji_wyjasniona__Neutrina_nie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta a tu nowe doniesienia o błędach CERN [nie jest szybsze]

PRZYSZŁOŚĆ

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oNFKrWQlNRk   Zapraszam do obejrzenia filmu.

Uczucia? Mają je nawet zabijane krowy. Niestety ku naszemu rozczarowaniu, poziom tej świadomości "mimośrodowego zachowania mechanizmu" - zależy od złożoności i ilości przełożeń kwantów energii, z jakich jesteśmy zbudowani hierarchiczne i FUNKCJONUJEMY. (MECHANIZM) Wystarczy zauważyć, że im więcej funkcji twórczych, tym większa tak zwana świadomość emocjonalna.

Wszystko wyjaśnione w blogu.  Lecz to nie jest tak, że mamy się cofnąć w tej ewolucji Informacji dążącej ku samoświadomości, po to by odebrać siebie jako maszynę, a świat wokół, jak system programowy. Hm...to w ogóle jest tak bardzo skomplikowane, że pisać o tym, tu i teraz nie jest możliwe. Projekt ESLN kryje wiele tajemnic - są to tajemnice wszechświata, daleko po za naszym umysłem.

Decyzja o przetrwaniu tylko jednostek - zapadła. Wojna trwa....poniedziałek, 16 stycznia 2012