https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Ten oto blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne, natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Eksperyment programowania SELF. mechaniki pola jakie nas napędza. Zasila funkcję jaką jesteśmy. ŻYCIE to przełożeniowy proces algorytmiczny. Dziś potrzeba znaleźć te algorytmy aby tworzyć i programować, sterować ludźmi. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Czas to wypadkowa kodowania. Manipulujemy funkcjami, zatem i czasem.
Projekt ewoluuje, dojrzewa. Jest niebezpieczny w niewłaściwych rękach.
Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu nie ma atomów, to błędy - na końcu widzisz najmniejsze definicje: wibrujące zobrazowane światło jakie jest FUNKCJĄ wibracji pola infoenergetycznego (błędnie zwanego polem magnetycznym). To wyseparowany w polu ZAPIS, wynik zobwodowania, wynik programowania. To, co jest widoczne i odczuwane to funkcje, a to co JEST po zamknięciu oczu to: zapis wynikający z algorytmu wibracji: Echosound. PROGRAM

Uczmy się, aby stanowić o normach bezpieczeństwa. Blok jest prostą formą przyswajania trudnych rzeczy.
Zapisz

niedziela, 23 czerwca 2013

KULA INFORMACJI ® ZIEMIA. PUNKT SCALAJĄCY.

http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/03/teoria-obrotu-nie-teoria-kuli.html

Kolejny post po drobnych poprawkach. Głownie niedoprecyzowanie, które wynika z tego, że doprecyzowujemy pojęcia i funkcje w trakcie trwania tego aksjomatu. Zatem to dobra rzecz do tego, aby potem to wszystko sprzedać' technologicznie. Do tego uproszczenia języka technicznego dążę. Pamiętajcie, że ja cały ten proces przechodzę, nie zaczęłam pisać wyniku badan, ale badania.

Teraz na bazie postów niżej już wiemy, że jesteśmy OBRAZEM INFORMACJI ®, w trakcie początkowego pisania tego postu, nie wiedziałam. Ale jak mamy potwierdzenia czarno na białym - wierzymy. Zwrotnica się przestawia sama.

http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/03/subject-illustration-at-down-supplement.html

Z tego wynika, że nasza wirtualna świadomość i jej zasięg jest dokładnie tym czym wszystko wokół nas w hierarchii, bo cali tym jesteśmy. Ale mózg stał się "RADIOLOKACJĄ", "ECHOLOKACJĄ", przertwornikiem, [znajdziemy lepsze nazwy] właśnie objętościowych danych. I teraz rozumiem co to jest "punkt scalający" u Indian Castanedy! O rety!

Zobaczcie pisałam poniżej o punktach wyjścia, a teraz mam punkt scalający - to się samo naprowadza!

Kurcze jak to zobrazować wam...  o kurcze...
Wiem!
Macie wyświetlacz LCD, przesuwacie po nim placem i aktywują się sygnały, albo kolory. Palec ściąga te sygnały, ale mózg ich nie ściąga, mózg jest nimi! Jest to jakby odwrotność i całość. Albo przesuwając palec po prześcieradle, gdy dociskamy mamy marszczenie scentralizowane wokół palca.

Mózg [lub jego umiejętność] w otoczeniu jest takim mechanizmem i "przesunąć punkt scalający" [to co robią Indianie Castanedy z własną percepcją i zmianą otoczenia i świadomości, pisałam o tym] - oznacza tyle, co posiąść umiejętność myślenia i kodowania umysłem, a w technologi jest to on/off [w systemie obwodowania] i podpięcia się w innym miejscu, ale bez przesuwania! To jak przeskok! Trochę jak teleportacja na poziomie świadomości]. A od tego idą dalsze zmiany poprzez fizyczność.
To znaczy my go nadal przesuwamy, ale w innych lub poprzez inne systemy jakie współpracują na podstawie synchronizacji. Robimy obejście obwodu. I tą synchronizacją manipulujemy na poziomie stanu mózgu, stanu ciała, psychiki. Dotyczy to powiedzmy umiejętności bardziej niezwyczajnych, niż zwyczajnych. To jest jeszcze inny dział badań, dla innych celów kodowania. Tym się może zajmą jakieś grupy, ale nie ja. Ważne są potwierdzenia.

No ja nie mogę, ale jestem genialna... ...  .... ... .... ....

Właśnie do takiego obejścia dążymy w tunelowości, w ich budowie, w budowie tuneli informacyjnych. Potrzebna jest nam wiedza o tych systemach, a w tym pomoże nam widmo falowe... i eksperymenty z obwodowaniem według systemu the panopticon and the synopticon, jaki dopiero tu muszę skonstruować, teoretycznie na razie...

Zadziwiłam samą siebie...
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/07/ruch-kwantu-materii.html

https://www.youtube.com/watch?v=CLCuv6CLDXQ
My po prostu wszystko czynimy od "dupy strony" jak to pisałam kiedyś. A przecież cały czas konstruujemy te wszystkie wyświetlacze czytające, interfejsy, i pełniące jakieś funkcje na płaskich blatach technologie, wyświetlacze, materiały, a one w okół nas są ale objętościowo. Właśnie tak to wszystko działa. Różnorodność stanowiącą elastyczność dla poruszającego się kwantu i przecież stale kodującego. Dlatego dwa kwanty mogą na siebie natrafić w powodowanych okolicznościach.

Taki uproszczony obrazek, jak działamy w naszym otoczeniu, tak właśnie jesteśmy tworzeni tylko że uczestniczy w tym wszystko, każdy składnik opisywany w aksjomacie i patrzmy na to nie od strony technologi LCD i interfejsów, ale odwrotnie, w Naturze jest wszystko odwrotnie!!!!!!!!!  Stąd nasza niewiedza i błędy. Taki nasz mózg jest z tego stworzony jest jednością z całością, wynikową skali i chierarchii. Skwantyzował się. Urósł z tego właśnie, a jest to całe widmo kodów, z tego widma są to podsystemy, są to różne czynniki stanowiące rzeczywisość. 


To post jaki mnie naprowadził na tą wizję, nie wiem nawet czemu..
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/03/new-science.htmlNa koniec muzyczka, mózg musi odpoczywać by sprawnie działał.  Znalazłam coś dziwacznego, skończył się wreszcie Metalfestiwal w Jaworznie na Sosinie, było ciężko...
https://www.youtube.com/watch?v=EZgiLBbxkc0

Dopisek 13 lipca 2013 uwaga! http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2012/05/antigravity.html
Dopiero dzisiaj mnie olśniło, że przecież to już dawno konstruowałam, składamy się z wielu rożnych systemów światła, programowo powiązanych. Myśl należy do najbardziej elastycznego systemu, potem wraz za tym systemem musi podążyć cała reszta, ciało znajduje się na końcu. Kodujemy swoje ruchy. Muszę do tego jakoś powrócić...