https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Ten Blog to pierwsze aksjomatyczne badania, natchnione, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. 'Eksperyment myślowy' mający na celu zaobserwować, jak informacja nadawana staje się zwrotną. Stworzony został model założeniowy oparty na Teorii Rotacji, dalej Teorii Piony (wzrostu), dalej na Przełożeniach, skalowaniu, zapisie, uproszczeniach, pakietach etc etc. Eksperyment programowania SELF. Obraz mechaniki złożonego pola jakie nas napędza, pola jakie nas otacza i przełożeniwo także zasila. POLE INFOENERGETYCZNE ROTUJĄCE, O CZYTNICZYM I ZAPISUJĄCYM CHARAKTERZE NOŚNIKA PAMIĘCI. Zasila funkcję jaką jesteśmy MY. Wyseparowane funkcje złożone do postaci Kwantów. 'ŻYCIE' to przełożeniowy proces algorytmiczny.
Dziś potrzebujemy znaleźć te algorytmy, aby świadomie programować i używać technologii programującej, aby tworzyć ... sterować ludźmi, ale też naszymi funkcjami "życia i zdrowia". Programujesz - otrzymujesz - ale nie masz wpływu na czas. CZAS to wypadkowa kodowania, odczuwalny proces tworzenia się obrazu, treści, działania, wyniku. Manipulujemy funkcjami, zatem i czasem.
Projekt ewoluuje, dojrzewa. Jest niebezpieczny w niewłaściwych rękach.
Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu nie ma atomów, (to błędy starej fizyki niestosownej do czasów i osiągnięć, zbudowanej na błędach fantazji fizyki teoretycznej) - na końcu widzisz najmniejsze definicje: wibrujące zobrazowane światło, czyli jest ono FUNKCJĄ z wibracji pola infoenergetycznego (błędnie zwanego polem magnetycznym). To wyseparowany w polu ZAPIS, I OBRAZ - wynik zobwodowania, wynik programowania, wynik z myśli także. Kody używają rzeczywistości aby materializować się. To, co jest widoczne i odczuwane to funkcje zobrazowane, a to co jest po zamknięciu oczu to: odczuwalny zapis wynikający z algorytmu wibracji: Echosound. PROGRAM

Uczmy się, aby stanowić o normach bezpieczeństwa. Blog ten jest prostą formą przyswajania trudnych rzeczy.
Zapisz

piątek, 14 czerwca 2013

PRZEŁOMOWE ODKRYCIA W FIZYCE NALEŻĄ DO OKREŚLONEJ GRUPY LUDZI ?

Są tu prawidłowości.  Wspaniałe odkrycie!

...stwierdzam zdecydowanie, że do wielkich odkryć w Fizyce, które to wymagają bacznego obserwowania, zaangażowania w siebie samego, silnej więzi z naturą i z ludźmi, otwartości i pozytywnego wchłaniania informacji, a ta właśnie obserwacja kształtuje fizykę, a dalej  buduje na niej całą gospodarkę [po za religią] - zatem do wielkich odkryć prowadzi tylko szlachetność i wewnętrzna dobroć, głoszenie o prawidłowościach w imię dobrego życia dla wszystkich - oto są prawdziwie postępowi ludzie w dziejach i jest to prawidłowość, natomiast potem może się to w nich odmienić, a stan posiadania dezaktywuje, dezaktywuje umysł również.

Dlatego, aby mózg aktywnie stawał się przełomowy w swoich ideach dla ewolucji funkcjonowania na Ziemi, to należy do tych twórców, których celem nie jest pieniądz, ale wartość ludzka. Albo inaczej, wynika to dokonywanie odkryć z wartości czystych i dobrych, od pewnego rodzaju wrażliwych na otoczenie ludzi. 

Zmierzam do tego, że w każdej kolejnej dziedzinie rozwoju fizyki informacji jakiej początek daje ESLN, napędem, zatem dalszymi odkrywcami będą tylko wrażliwcy i idealiści. Reszta będzie to składać, przetwarzać i ogarniać, ale fizykę informacji trzeba budować! Ludzie wrażliwi nie mający wiele wspólnego charakterologicznie z kapitalistami, są częścią odkrywania mechanizmu tandemowego, inaczej się nie da!  dusza i ciało; myśl i produkt. To już zupełnie inny poziom funkcjonowania człowieka technologicznego. Powiązanego z Polem Zapisów, jakie mogą odczytywać tylko swoim mózgiem wyznaczeni ludzie! Nie każdy zrozumie ten aksjomat! Tak jeszcze będzie wiele pokoleń po mnie. Zanim maszyna stanie się ludzkim mózgiem, wszelkie badania tego wirtualnego świata zapisów będą dokonywać tylko wrażliwcy. 

Zatem domknęła mi się dzięki Einsteinowi [wspaniały umysł!] informacja wyjściowa w zwrotną. Bo aksjomat zaczął od przedstawienia wrażliwców jako naukowców przyszłości, zastanawiałam się co z tego wyniknie - bo sama fizyka informacji to technologia mózgu! [My ją dopiero preparujemy na urządzenia]. A mózgiem jako obserwacyjnym instrumentem najlepiej będą się posługiwać istoty najwrażliwsze. 

Popatrzcie jak pcha nas maszyneria przeznaczenia - TO JEST PROGRAM. My go odczytamy! 

To, że mi się informacja wysłana z mózgu i spisana na początku projektu - teraz domknęła powracając jako odpowiedzi na moje pytania i zajęło to kilka lat [ja to czuję], świadczy o tym, że ten projekt rodzi się sam! My tylko odczytujemy program i się w niego podłączymy. 

To sugeruje, że my mamy posługiwać się sobą w technologiach, nie mamy się tego bać jak w filmie "Raport mniejszości", i przypisywać temu żadnego szaleństwa - ale mamy to dobrze wykorzystać, to są talenty jakich poszukuje człowiek całe życie! To z kolei w gospodarce coraz brutalniejszej ugruntuje zawodową pozycję tych wrażliwych ludzi, niezdolnych dźwigać i konstruować firm.  Bo technologie oparte na zapisach mogą być domeną przedsiębiorstw, działów badań, a te mogą na własną rękę zatrudniać wrażliwców i różnego typu ludzi z predyspozycjami do odbioru pola magnetycznego ze wszystkim co niesie. W programowaniu nie wykluczone, że będziemy wykorzystywać mózgi predysponowane. No fantastycznie! To też znajdziemy w przepowiedniach w rzeczy samej, jeśli ktoś woli tak to interpretować. 

Fizyka klasyczna i kwantowa to stare dziadostwo już do niczego niepotrzebne, a nowa Fizyka Informacji zmienia rzeczywistość. Trzeba to sobie jasno uświadomić.

OK - IDZIEMY W TECHNOLOGICZNĄ GOSPODARKĘ, TECHNOLOGICZNE FUNKCJONOWANIE [z częściami zamiennymi] , ODKRYWAJMY CO PRZED NAMI W KODACH. 


Nawiązanie do postu:
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2013/06/punkt-wyjscia.html#uds-search-results
Żaden rozwój mózgu do niebywałych fantastycznych wizji nie zmieni tego, że membrana jest membraną, musi być zasilana i musi się opróżniać, jest wstrzymującą wirtualny umysł postacią, po to powstaje ciało, abyśmy się wydzielili jako informacja do zadań specjalnych, mamy wykonać jakąś pracę. To są prawa ciągu. Czyli nasze ciało jest funkcją z góry określoną i trzeba to zaakceptować i to ciało można zmieniać, a mózgiem można się tylko i aż WŁAŚCIWIE POSŁUGIWAĆ. Mózg i wirtualna strefa zapisów się samoczynnie rozwija, jest to przeznaczenie, praca, funkcja, kody nadrzędne i nie trzeba tu nikogo na siłę "leczyć", by "być lepszym człowiekiem". To nie ta skala programowa w ogóle.
[Czy zatem dążenie ciała do modyfikacji i trwałości technologicznej po za przypisaną strefą jego wydzielenia, nie jest sięganiem "ducha" ? Otóż jest, ale trzeba mądrości by to pojąć, i przestać być zwierzęciem hipokryzji, trzeba mieć świadomość nieuniknionych zmian, być Człowiekiem, a nie prymitywem bez samoudoskonalania].http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/04/refleksja.html
http://esln.pl/duch-klawesynu/
Zobaczcie tu była informacja wyjściowa o tym, że idziemy w usprawiedliwionym kierunku technologi, jaka czyni z nas nowych ludzi, udoskonalonych czy ja wiem, - po prostu się mamy zmienić.