https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

sobota, 30 marca 2013

ONDES ELECTROMAGNETIQUES


http://globalsociety.manifo.com/

http://laroutedegakona.blogspot.com/2009/12/ondes-electromagnetiques.html

Stary link, ale ważny, - oczywiście że Pole elektromagnetyczne ma na nas wpływ, bo ono jest nośnikiem zapisów ładunkowych programów i nas KWANTYZUJE. To ścisłe oprogramowanie funkcjonalne. ESLN.

Powoli, powoli naukowa rewolucja się kroi'...piątek, 29 marca 2013

EURO

...co ja myślę o Euro... hmm obecnie w obecnej sytuacji - powinno być wprowadzone Euro, ze względu na wyrównanie gospodarcze, szybkie rzeczowe transakcje, oprocentowania, walkę z mafijnymi spekulacjami, z umocnieniem waluty jaka mogłaby się stać mocniejsza od Dolara etc, niestety niektórym będzie przez to bardzo ciężko, tym którzy obecnie mało zarabiają [nie w dyskontach międzynarodowych], Polak Polakowi nie zapłaci, będzie miał mniej, a ceny będą równe z Europejskimi, obawiam się nawet, że 250 Euro zarobku miesięcznego nadal niektórym zostanie, bo ciemny Polak przelicza wszystko na złote, ja już z różnymi przelicznikami pojęciowymi się zetknęłam.
Z drugiej strony, nie ma to znaczenia oszczędnościowego, bo ja wiem... bo jak tu zaoszczędzimy, to wejdzie do nas amerykański model opodatkowywania za oddychanie, na tym się doskonale zarabia, ogólnie na Ekologi' się zarabia biliardy dolarów w skali roku. Wiele razy pisałam, że to pic na wodę, że "ekologię" można z powodzeniem wprowadzać moralnie  kulturowo, a nie dyrektywami i podatkami i funduszami, jakie zresztą mogą być generowane jedynie z kilku pewników'. To są oczywiste eco-przekręty. W dodatku instytucja Państwa musi w niedługim czasie przejść poważną reformę, obawiam się, że ta reforma będzie po jakiejś globalnej strasznej katastrofie - na to wskazuje fizyka kodów i procesy kodowe. Zwyczajnie. Zresztą tak to bywa w historii [praca informacji], głownie zaraza się przyczynia do zmian.
Technologia musi mieć uzasadnienie funkcjonowania w zarządzaniu na tej podwalinie gospodarczo funkcjonalnej, a teraz tak nie jest - i to jest konflikt fizyczny. Fizyka jest podstawą naszego bytu, zła fizyka zły byt. Dzisiaj to skraj tego błędu zatem będą ziemskie' zmiany.

Zatem nie jest ważne w czasie długoterminowym mieć lub nie mieć wspólnej waluty, każdemu po swojemu" - to są dobrze opracowane skomplikowane manipulacje finansowe, [a może nieskomplikowane], kasę się modeluje bez żadnych zasad wedle pomysłów reagując na otoczenie, to jakby żywa tkanka jaka ewoluuje i może zmian dokonać jeden wpływowy człowiek, to abstrakcja, bo gdy z jednej strony będziemy mieli swobodę płacenia, eksportowania, importowania, ułatwiona biurokrację, szybsze i prostsze transakcje, i co tam jeszcze między narodowo - to z drugiej strony wchodzi ogromna kontrola "umysłów" i związane z tym ograniczenia odgórne, które zatrują nam życie i swobody nie będzie. Wszystko bazuje na fundamentach elastycznych, a decyzje podejmują jacyś ekonomiści, których zadaniem jest troska o swoje.

To już tak po prostu jest i te ciągłe przegadywanki "mieć lub nie mieć Euro" są bezcelowe. Zależy kto i gdzie w hierarchii. Postawiliśmy na Euro i jedną mocną walutę i powinno to dotyczyć zmiany natychmiastowej, a Anglia która uczyniłaby walutę najmocniejszą, ma to w nosie. [Może wie coś o czym my nie wiemy?]. To dopiero głupie dla Unii, [ale mądre dla Anglii].
Im więcej chcemy, tym więcej bierzemy na siebie problemów, odpowiedzialności i zapłaty za to wszystko - nie inaczej. Chcemy globalności zapłacimy za globalne problemy - dlatego mówię do Polaków - ZBUDUJMY SWOJĄ HIERARCHIĘ TECHNOLOGICZNĄ! Jeden CEL.

W ogóle w globalizującym się systemie, jest to priorytet najwyższej i najcięższej wagi państwowej. 

ESLN - technologia,- zmienia się fizyka, to zmienia się świat w naszych rękach. FIZYKA JEST DZISIAJ INNA!Ps. Rozbuduję temat jak mi się zechce. Ale nie jestem finansistką, jedynie operuję skalą i zależnościami - systemem cyrkulacji, porównywaniem, podświadomym odbiorem takiego stanu skalującego się.  W jakiś sposób napędzający gospodarkę cel zbiorowy się konstruuje, ale on wciąż jest samodestrukcyjny, bo nieprojektowany wzrostowo, kierunkowo .. aksjomat to tłumaczył.