https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

piątek, 26 lipca 2013

CO JEST W KODACH

Ziemia z Polem Magnetycznym jest jak wielka antena z danymi do odczytu. Nie umiemy tego robić, a natura się porozumiewa i analizuje wszystko ze wszystkim.

Dzisiaj obejrzałam sobie Chińskie metro http://www.pudelek.tv/video/Troche-zatloczone-chinskie-metro-2874/?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2

Takie generowanie danych w Pole Informacji [Pole Magnetyczne] nie odbywa się bez konsekwencji. Ziemskie Pole musi sobie z tym wszystkim jakoś radzić, to tak samo jak z komputerem! Pole to przetwarza dane, czyni z tego zbioru kolejne wyniki.

Zastanowiło mnie to, bo chodzi o to, aby programy take przechwytywać i budować strategie. To jest informatyka niedalekiej przyszłości, jak to powiedziała moja koleżanka {metainternet}. Nie tylko już poprzez systemy kamer zliczających, infrastruktur, etc, ale poprzez POLE MAGNETYCZNE.

I trafiłam na przepowiednię: http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,opage,9,title,Straszna-przepowiednia-Wybuchnie-wojna-ktora-zabije-14-ludzkosci,wid,15028921,wiadomosc.html?smgajticaid=611032  Nie wiem na ile jest ona spreparowana, na ile słuszna, ale prasa dowodzi pewnych podobieństw, zatem nie można lekceważyć tego, co jednostki odbierają mózgami. Dlatego, że jest to naturalny mechanizm odbierania informacji, danych z macierzy.Najdoskonalszy jak na razie jest mózg.

Ziemia już z wyprzedzeniem wie [dzięki hierarchii systemowej], jak ma regulować swoje zasobu informacyjne. Wszystko na Ziemi jest postaciami informacyjnymi. Cały człowiek jest postacią informacyjną. Nawet to, że atom ma krążące elektrony jest informacyjną postacią programową. On funkcjonuje, jest nośnikiem informacji. Wyrwaliśmy go z sieci zadaniwej objętości jaka nas otacza.

Ciekawe jest to, że w takiej przepowiedni pada data 2027 - a w projekcie ESLN również jest to data inicjująca, rozpoczęcie i zakończenie jakiegoś procesu. [Nie interpretujmy dat dosłownie]. Cały czas staramy się do tego zmierzać i zrozumieć to, w przełożeniu na technologię urządzeń, na technologię świata informacji nas otaczających i to są algorytmy. "Najsłynniejsze proroctwo szwedzkiego rybaka wypowiedziane zostało 14 Listopada 1907 roku. Zdaniem mistyka, wizja ta ma się spełnić 120 lat po jej zasygnalizowaniu, czyli w 2027 r."

Hm, dalej czytam: "Z intencji Polski utworzony ma zostać sojusz państw. Tym samym powstanie nowe państwo, którego zasięg obejmie tereny od Morza Bałtyckiego po Morze Czarne."

Kolejne ciekawe zdanie, że z intencji Polski powstanie nowe Państwo. Tak będzie, zatem przepowiednia się sprawdza!, bo tu właśnie zainicjowany został projekt Fizyki Informacji, a jak go przerobicie, to zrozumiecie jakie dane wyjściowe stanowicie. To jest jak WZÓR programu samooczyszczania i regulowania danych. Nie uczłowieczajcie, ale utechnologiczniajcie wyobraźnię. Ziemia to mechanizm pracy, mechanizm zarządzania informacjami - jeśli jesteśmy ich świadomi to je programujemy. Nie musiało to być ESLN, ale stało się. {Co wcale nie musi oznaczać rozkwitu tego kraju, a "zaledwie" inicjację informacji].

Nie dramatyzujcie, bo to i tak jest po za naszymi wpływami, nawet bankowców, kogokolwiek. Część  populacji Ziemskiej będzie wydeletowana i część ludzi jak marionetki wykonają ten proces oczyszczania danych. To jest po prostu fizyka! Tak się dzieje w ekosystemie jaki nami się posługuje w momentach krytycznych. I jedyną platformą wiedzy, aby to zacząć badać i kontrolować jest Fizyka Informacji. Nowe technologie odczytywania, zapisywania i przechowywania danych. I każde w tym temacie drobne osiągnięcie jest ważne. I "nieświadomie" ku temu się podąża, ku tej wiedzy co ESLN już przechwyciło. 

Jest to proces niezauważalny tak długo jak długo go nie kontrolujemy, jak to pisał Ditfurth: Gdyby jakiś nadziemski demon potrafił świat cały, począwszy od rozmiarów subatomowych aż do przeciętnego odstępu pomiędzy poszczególnymi galaktykami, ścisnąć bądź rozciągnąć tysiąc lub milionkroć - nic nie moglibyśmy z tego zauważyć, gdyż w zmianie tej uczestniczylibyśmy i my sami. 


Uważam, że istnieje taka grupa populacji, świadoma takich mechanizmów, to może być każdy czytelnik jaki tu trafia, albo chcąca być świadomą, że będzie to ona właśnie stanowiła nurt i kierunek nowych informacji jakie Ziemia musi UAKTYWNIAĆ. Wszyscy jesteśmy produktem informacyjnym Ziemi, spełniamy jej wolę zadaniową. Nasze dane są w obiegu tego komputera. Nie umiemy się programować, posługiwać mózgiem. Co w tym projekcie staram się robić, bo sama się uczę.

Każdy wedle woli może przechwycić jakieś informacje strategiczne. hmm

Po prostu Ziemia to jeden wielki komputer, kwantowy dosłownie. Zresztą skalując, na to samo wychodzi: mamy obwodowanie, pracę, napięcie, ładunki, kierunki, kodowanie i inne.

Tymi sposobami juz tu wcześniej uaktywniła się pewna "kodowa fluktuacja" na trasie Bałtyk i południe [Egipt], tu bardziej potrzebna jest archeologia i datowanie, aby doprecyzować cykle ziemskie, i okresy. No mi tu nie wyszło Morze Czarne, ale skoro obecnie sięgamy kodowo Serbii i dobrych społecznościowych kodów tamtejszej młodzieży, która generuje dobre wyjściowe informacje jakby dla pracy całego mechanizmu, zatem wykazuje zrozumienie dla RÓŻNIC jakie należy tolerować - to kto wie, czy dane właśnie w taki sposób nie będą kontynuowane sieciowo.  Zbyt dużo zbieżności tu jest. Może tym pokierować?

Pamiętajcie, że ten projekt tworzy się sam, jest eksperymentem myślowym, każde tu informacje napływają z zewnątrz, sumują się i kształtują pewien kierunek pierwszy [jako kolejny w nowym procesie], inicjujący. Ja nie interesowałam się przepowiedniami, a co dopiero technologiami. Mieszkam z daleka od świata dosłownie w lesie. Sam fakt, że przebiły się prze ze mnie takie informacje jest zadziwiający.

Cokolwiek się będzie działo, uważam że świadomi takich zmian mają na nie wpływ. To wszystko znajduje się w częstotliwościowym rytmie, coś co wpływa na STAN UMYSŁU. Jego nastrój. Żaden ludź nie jest winien sytuacji [i być może to byłaby dobra postawa na przyszłość], bo taki został wytworzony - natomiast mając taką techniczną wiedzę o stworzeniu, o programowaniu, modelowaniu, zarządzaniu - to możemy się zmieniać jako ludzie, programować siebie, budować programowy ład w oparciu o zasady pracy Pola Magnetycznego.

Tu nie trzeba być jasnowidzem, bo nikt jasnowidzem nie jest i to jest błędna nazwa. Tylko trzeba mieć dobre założenia i znać pracę systemu mózgu i właśnie ESLN, i fizyka Informacji taką platformą wiedzy są, więc nie można mówić o przypadkach, ale brać się za technologie programowe na bazie platformy z Fizyki Informacji. I generalnie wychodzi bardzo podobnie, nie dramatyzowałabym.

Jedni wyciągną z tego strategie na życie duchowe, inni wykorzystają to do zbrojeń, jeszcze inni do czegoś tam - i tak ma być, bo uczestniczymy jako my jednostki autonomiczne w nadrzędnym procesie programu Ziemi, ale też spełniamy jakieś jej programy jakich nie znamy jako masa kwantowa przerobowa. Skalowanie!
Technologie jakie wznosimy czynimy na wzór natury, mrowisk, ptaków, zwierząt, nietoperzy -  więc nie znamy kompletnie komputera Ziemi na jakim się wzorujemy, a jaki zarządza swoimi danymi, usuwa je, przenosi, oczyszcza etc. Ta luka w nauce, jest aż niewiarygodna.

Tak należy podejmować nowe zadania z sobą samym włącznie. Ustawić się  punktem wyjścia i dać prowadzić w najtrudniejszych momentach. Ale nade wszystko rozumieć, że wszyscy i wszystkie dane o nas znajdują się w jednym Polu Magnetycznym. Można się do niego przebić i je kodować. Aby człowiek się przemienił, odbywał podróże kosmiczne, aby zadbał o swoje mebrany, to bez fizyki Informacji się nie obejdzie. I to ma powstać, i to zostało nam dane. Zwyczajny kolejny proces.Trochę się cofniemy globalnie strategicznie, aby zacząć z nowymi danymi.

Pogoń za czymś i zła postawa doprowadziły do punktu krytycznego i chaosu jaki mamy obecnie. Niech to da wam do myślenia, że wszyscy tak samo zbieramy konsekwencje. Powinniśmy współżyć społecznie, a my się społecznie wyzyskujemy. To się zaczyna od myślenia.

Zatem generalnie takie przepowiednie to są banały. Natomiast moje niezależne źródła informacji pokrywają się z tymi przepowiedniami i to jest dowód, że się ... zrealizują. Tak to już jest w konstrukcjach, że trzy punkty informacyjne, wskazują na epicentrum zjawiska. Więc jeszcze czekamy na jednych, ze swoimi źródłami jacy dołącza do badań i to będzie konkret.

Bo czeka nas nowy cykl ze świadomym programowaniem i zarządzaniem ekosystemowym, dzięki logistyce cyfrowej. Życie nie kończy się na umieraniu, zatem może będzie jakaś możliwość kontynuacji naszych założonych i zakotwiczonych danych. Bo jest to wygodne dla kwantu, jaki musi dane przenieść w inne rejony. To róbmy to świadomie, współpracujmy. To są wręcz Boskie dary.

Aby z jednego komputera na drugi przenieść dane, musimy je zgrać na coś. Tak samo możemy się zaprogramować na zgrywanie siebie. Bo tylko technologia jaką tworzymy i musimy stworzyć, te dane przetransportuje i będą się inicjowały. Nie wierzę, że to nawet piszę, ale każdy może to sprawdzać.

Jeśli na Ziemi ma "przez trzy dni nie być Słońca" - to dla każdego go nie będzie. Zatem nie walczmy, nie wojujmy, nie spekulujmy, bo co się ma stać się stanie. System zarządzania nami jest oficjalnie nad nami. Nawet nie walczmy w umysłach. Im spokojniej tym lepiej pracują informacje w systemie naokoło nas. 


http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/07/3-stability.html 
No i idealnie mi się to zsynchronizowało z ewaluacja tego aksjomatu badawczego. No ciekawe...  Mózg z Polem Informacji to niebywały sprzęt.

czwartek, 25 lipca 2013

NEW GLOBAL SYSTEM OF INFORMATIONS - INSIDE MAGNETIC FIELD


Jak to będzie działać, w sumie zrobię tu zajawkę, aczkolwiek nie jest jeszcze precyzyjna wizualizacja, na tym etapie - nie. Ale może pobudzi to waszą intuicję.

Ziemia
Słońce
Człowiek
Roślina
Kamień
itd - to są  KWANTY - skończona postać czegoś niepodzielnego co funkcjonuje jako forma zadaniowa. Nazywamy to także SYSTEMY ZŁOŻONE.

Każdy kwant jest formą światła, światło ewoluując do formy kwantowej [kwantyzacja], przechodziło proces od powstawania do formowania się w autonomiczne podsystemy, tworzyła się hierarchia i te podsystemy stają się złożone i wzrastają z nich kolejne systemy złożone, hierarchicznie tak się to dzieje - w tym zawiera się Teoria Rotacji/Obrotu i wszystkie wyniki.

Takie hierarchiczne kolejne systemy skalując się i wiążąc w objętościowe mechanizmy - są jednocześnie oprogramowaniem czyli sposobem działania, to nazywamy "życiem": PROGRAM. To nas zasila, przełożenie, oprogramowane. I ten mechanizm rozrósł się do formy różnopostaciowej: Ziemi, a dalej na tym Kwancie Ziemskim powstają kolejne "produkty" - my. Cały proces jest ciągłością programową. To jest najmniej ważne. Dokładnie opisane w tym blogu kolejno.

Pierwsze systemy w zasięgu naszych rąk, [po za wszechświatem] to są być może składowe atomów, jakieś najmniejsze cząstki, ładunki, jakie wydobyliśmy z całej budowli kosmicznej. Atom to wyrwana z całości jakaś porcja światła, jakiś fragment oprogramowania. Tak należy to rozumieć.

To co wiąże każdy system i to jest najważniejsze - to Pole wokół takiej porcji światła, [próbki światła z kwantu dosłownie]. Im bardziej złożony kwant, tym bogatsze jego Pole Informacji [umownie Pole Magnetyczne] Coś na wzór babuszki. Jajko w jajku, jakie tworzy wypadkowe jedno pole dla całości. Właśnie ono decyduje i równowadze ekosystemowej. Każda nasza składowa ciała zwana membranami, posiada swoją częstotliwość związaną ze skalą, z hierarchią w programie funkcjonowania.

Pole Magnetyczne nie jest jednolite - jest tak samo hierarchiczne, bogate i istnieje w nim kolejność danych, bo powstaje z tego, co jest formą światła [materia], z kolejno łączonych i działających jako program systemów. Ile poszczególnych złożonych systemów na Ziemi, tyle danych w Polu Magnetycznym, ale nie da się ich rozciąć, pobrać próbki. Można je tylko odczytywać poprzez nowe to tego celu narzędzia i komputery. Pole Informacji [jako również postać światła, postać wypadkowa, wtórna, postać pracy] to są dosłownie dane przechowywane tego czego dotyczą. Takie połączenie i pacę [korpuskularno-falową] nazywamy TANDEMEM.

Aby odczytywać te dane z Pola Manetycznego [odczytać nawet bilans natury!] musimy stworzyć oprogramowanie hierarchiczne, urządzenia na wzór REG' i odczytywać dane poprzez łączenie danego kwantu, próbki światła, cząstki, fotonu etc.. za pomocą częstotliwości jaka stanowi obieg w Polu Magnetycznym tworząc sieć powiązaną. Coś na wzór widma, ale jeszcze nie znamy jego zadaniowości, programu. Widmo to nazwa umowna, wykażemy błąd tego odczytu obrazu fal.

Każdy kwant, a zatem i system, bo wchodzi w skład systemu danej skali wielkości i hierarchicznie jest ustawiony [przypisany] - nadaje na określonej częstotliwości. To ona sprawia, że wszystko się skaluje - nadaje rytm. [To jest czynnik najważniejszy we Wszechświecie i funkcjonowaniu w nim światła, jeszcze go nie ma w aksjomacie bo to dla mnie trudne na tym etapie]. Tu nazywany jest zespół tych czynników: "Echosound".

Nie jest to proces liniowy. Bo wszechświat w swojej częstotliwości tworzy inne formy. Tu jest wiele danych jak: równoważenie, skalowanie, programy wczesne, przechowywanie, upraszczanie itp. Z aksjomatu wszystko kolejno można opanować izualizacyjnie.

Ale ograniczając pracę na rzecz CELU, konkretnego zadania - jesteśmy w stanie naśladując system natury, zbudować sztuczny, wykorzystujący odczyt danych z pola magnetycznego - będzie to ekosystemowa kooperacja danych. Jednak danych jakie to my będziemy strumieniami kontrolować, sztucznych z naszych produktów. Natomiast te strumienie danych, będą w myśl Teorii Obrotu - SAMOPOWRACAJĄCE, jak sonda, bo tak funkcjonuje naturalny proces przetwarzania danych wokół wszystkiego co jest światłem, porcją światła, kwantem. Nazwaliśmy tu taki proces wzrostowym, kierunkowym i hierarchicznym. Informacja nadawana zawsze jest zwrotną. Tak działa Pole Informacji o danych kwantu z jakiego wynika. Proste.

Co nam to daje?

Całkowitą kontrolę nad informacjami. Bo są w systemie przechwytywania. 

To jest mechanizm skalowalny. Adaptowalny także do systemów ekonomicznych, systemu globalnego, przede wszystkim bankowego mechanizmu obrotu kapitałem wszelkim w zmodernizowanym systemie SunnyBanking, jaki musi nastąpić, gdzie każdy człowiek jest bankiem, używa mobilnych urządzeń, które reprezentują jego gospodarkę życia. Mobilne urządzenia są dosłownie wszystkimi danymi o nas. To jak Pole Magnetyczne z danymi o nas zamknięte w mobilnym urządzeniu. Tylko tu mamy uproszczenie danych o nas w programach gospodarczych i serce tego wszystkiego mamy w dłoni.

Jest to dział przed nami, ale jego konstruowanie trzeba zacząć już. Jest to dział służący dobrej gospodarce na podobnych prawach demokratycznych, w kontrolowanej cyrkulacji danych, to jak logistyka. Zarządzanie ludźmi.  Zmiany i kontrola jednostek, będą się odbywały właśnie poprzez PROGRAMY w skali sprowadzonej do twojego urządzenia. Już nie skala ekonomii Państwa, nie jakieś tam działania polityków, ekonomistów, obrady.

Twoje życie jest w twoich rękach i dokładnie w małym telefonie, czy w jeszcze innym urządzeniu jakie skonstruujemy. Nie w rękach polityków, nie w rękach banków. Istnieją programy z jakimi będziesz pracował. I nie ma tu miejsca na mówienie, że ktoś będzie te programy tworzył ludźmi sterował - BO TO JEST OBUSTRONNE ZAANGAŻOWANIE W BUDOWĘ TAKIEJ SIECI GLOBALNEJ.

Musisz zrozumieć to, że Ziemia jest zanieczyszczona, że niewystarczające jest zaangażowanie ludzi w jej utrzymaną czystość, skażenie gleb np. w Indiach wciąż emituje do atmosfery toksyny, to będzie powodowało mutacje organów i ludzi przez następne pokolenia. Ziemia produkuje więcej wody i składników ekosystemowych, by gospodarkę tlenową wciąż równoważyć, nie badamy tego, a jednym z tych procesów jest powstawanie wody na Ziemi. Przeludnienie powoduje konflikty, globalna władza tylko wojny uznaje za wyjścia z kryzysów, powstaje problem skażonej żywności, żywioły nie dadzą jej nam wystarczająco wiele. I wiele wiele innych, wystarczy pomyśleć, że wszystko trafia w jeden obieg Pola Informacji. Tam się wszystko miesza i powraca do nas. Z tego pola informacji rodzą się kolejne pokolenia, replikują się kolejne kwanty.

Takie oprogramiwania i projekty już powstają ale  nie macie zielonego pojęcia, ani wpływu na nie [niektórzy]. To jest złe, nie jest to wyjściem z punktu krytycznego. Fizyka Informacji przygotowuje was do pracy oddolnej nad tym procesem.

To się odbywa za pomocą myślenia, mózgiem [to najdoskonalszy komputer na Ziemi, wasza przetwornica danych]. Technologia cyfrowa opisana wyżej jest uboższą analogiczną wersją technologi w waszym codziennym sposobie funkcjonowania, ale o tym nie wiecie, fizyka tego nie nauczyła. Nie używacie świadomie mechanizmów jakie was uruchamiają, sprawiają że funkcjonujecie, myślicie, etc.

Musicie zacząć się angażować i to kontrolować - to wy kształtujecie INFORMACJE jakie na planecie funkcjonują w obiegu.To do was wpływają wtedy te właściwe i poprzez was realizują się. Człowiek głuchy i ślepy na siłę o wiele potężniejszą [skala, macierz] niż jednostka wam równa w swojej budowie, skazuje siebie na podporządkowanie systemom.

Informacja nadawana jest powrotną - przez ten cały proces obiegu - realizuje, koduje, inicjuje, odbiera, programuje. Nie wy zarządzacie mechanizmem Pola Informacji, wy tylko możecie z nim współpracować, a jest to kierunek - "odpowiedzialnego myślenia". To jest sieć obwodowania, jaka się sumuje. Dlatego mamy wyrównania w naturze, dlatego natura wie ile ma być składu danych pierwiastków i reguluje ten ekosystem, tworzy nowe formy, przemienia go, równowagę tlenową, systemy oczyszczania wody, złoża regulujące napowierzchniowe zmienne.  Robi to w "cyklach ziemskich". To jak defragmentacja danych, aby znów prawidłowo funkcjonować, przechowywanie danych, procesy produkcyjne, twórcze, utylizacja. Wszystko ziemia oblicza, według praw mechaniki rotacji i zarządzania danymi w skali przełożeń. [Rytm, to taki czynnik geniuszu do jakiego jeszcze aksjomat nie dotarł, to dopiero przed nami]. 

Zmienia się sytuacja na Ziemi. O wynikach wielu nowo powstających projektów decyduje użytkownik! To jest dokładnie taki czas. Równoważenia informacji zbiorowej [zatem związanych z tym konsekwencji dla wielu jednostek]. To jest proces natury, jesteśmy jego produktem i na niego nikt abosolutnie nie ma wpływu, żaden program zmniejszenia emisji CO2 też nie. Jedyne co można zrobić to go przeszczekać i pracować nad nowym systemem. Współpracować z POLEM INFORMACJI. Nie pokonamy skali Ziemi.

W przypadku komputerów kwantowych, daje nam to możliwość programowania proroczego. [trochę jest w wykładzie "Stwórca" na pasku z prawej] To jest zakręcone więc na razie nie opiszę, nie umiem, za długo by to trwało. Gdyby to funkcjonowało obecnie, wykorzystałyby to wywiady w celach własnych, oczywiście destrukcyjnie. Ale tak się nie stanie. Te stare systemy upadną, bo taki jest program.

Nowe to nowe, stare musi się zakończyć. Nikt nie jest wieczny w membranie, zapisy regulują pracę i synchronizują systemy. Wieczność mamy w trwalającym Polu. Zbyt wiele nowych danych jakie wprowadziliśmy jako cywilizacja, zostaną uporządkowane, uproszczone i zapoczątkują nowy cykl. To prosty mechanizm celu i wynikowy. Sprawdźcie. Sprawdźcie siebie.

ESLN odczytało NOWE.


Po prostu logistyka przez jakiś czasookres będzie podstawą przetrwania. 

wtorek, 23 lipca 2013

"ZOBACZ JAKI JESTEŚ OGRANICZONY" - Kwantowy rozwój i wzrost.

Jak młody chłopiec rozprawia się z mentalnością ludzką, która przestała dostrzegać własną siłę woli i samorozwój uległ degradacji. Co ciekawe wielu operuje sloganami, ale ich nie umie zastosować. Mikołaj bardzo ładnie opisuje to co wyczuwa.
"Nasze środowisko alternatywne zajmujące się świadomością i samorozwojem uznaje się już za tak dalece w tej materii rozwinięte, że częstokroć nie zauważa jak wpada w dokładnie te same koleiny, które budują mentalne więzienie dla przeciętnych zjadaczy chleba zanurzonych w totalnie iluzyjnym matrixie." 
http://czasprzebudzenia.wordpress.com/dlaczego-chce-zostac-prezydentem-marzenia-a-realia-czyli-czego-nas-oduczono-a-co-powinnismy-sobie-przypomniec/ 
  
Gdyby takimi ograniczeniami posługiwał się Einstein, Tesla, Steve Jobs, Trump - nie byłoby nic ciekawego na świecie. A co by było? -  np straszne ubojnie, morderstwa masowe zwierząt i coraz bardziej tragiczne hodowle żywności. Ekosystem ekonomiczny ludzi sfiksował do maximum. Takie fiksacje zawsze zwiastowały rychłe upadki mocarstw - łącznie z żywiołami. Bo nieuporządkowane informacje zawsze prowadza do tego że system padnie, jak w komputerze. Ziemia przetwarza wszystkie dane w identyczny sposób. Hierarchicznie.
Fizyka informacji tłumaczy mechanikę takich zachowań i ograniczeń i jak z tego wyjść.  
 

poniedziałek, 22 lipca 2013

MATEMATYKA - ODRODZENIE NAUKI

Po kolei bo to skomplikowane:
Poranek na Facebooku, bez którego chyba już nie mogę rozpocząć dnia:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200973985565794&set=a.2025996843491.2117798.1051113903&type=1&theater 
[poproszę kasandrę o upublicznienie, matematyka inspiruje, po za tym można o czymś innym, twórczym, a nie tylko o ciuchach ;)]


I powtórzę teraz ważną rzecz jaką ma Fizyka Informacji: Technologia zawsze otwierała drzwi wiedzy o tym czym jesteśmy i jak funkcjonujemy, co dało w rezultacie wiele zjawisk jakie dzisiaj są "tajemnicze". I to nas napędza do poznawania i ewoluuje dzięki temu włąśnie technologia! Przełożenie! To co opisałam w poście poniżej!
I teraz nawiązanie do Biblii jaką Fizyka Informacji w założeniu [takie założenie to eksperyment analizy również] interpretuje jak DANE z przeszłości [zapisane] - jako dowiedziony tu mechanizm samoanalizy rozwojowych danych wyjściowych w kolejnym cyklu ziemskim, dla nowego produktu jakim my jesteśmy. A skoro uczymy się czytając, dane mamy zapisane. Nie mózgiem się uczymy co przedziwne, ale wiedzą nam podawaną, dlatego są wybitne te jednostki jakie się same rozwijają.

Nasza dziwaczna zamkniętość to wina kulturowości z dziada pradziada.

Dlatego Biblia przetrwała ogrom czasu. [DANE ZOSTAŁY ZAPISANE] w takiej formie abyśmy je w odpowiednim momencie rozwoju kolejnej czyli naszej cywilizacji, na nowo przeanalizowali w naszym kolejnym procesie SAMOROZWOJU I EWOLUCJI. Bo kwant Ziemia ma cykle powtarzalne, ale wzrostowo. Każdy następny jest budowany na poprzednim i staje się doskonalszy z nowymi danymi! Tak samo pracują systemy komputerowe.

Ty jednak, Danielu, ukryj słowa
i zapieczętuj księgę3 aż do czasów ostatecznych.
Wielu będzie dociekało3,
by pomnożyła się wiedza».


Tu jest cały tekst! Dostałam tego linka podczas dyskusji na temat zapisów, danych jakie mamy interpretować po coś - "zapisani", Dane pozostawione i przekazane.
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=764&slowa=zapisani%20ksi%C4%99dze%20%C5%BCycia
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1109&slowa=zapisani%20ksi%C4%99dze%20%C5%BCycia

I skoro Technologia zawsze nam otwiera oczy na coś nowego czym jesteśmy, jak funkcjonuje krwioobieg, białka, neurony, pamięć etc. To ta sama technologia ujawnia nam obecnie postać zapisów jaka pozostaje nami po śmierci ciała, czyli membrany.
I teraz mamy powrót do kolejnych danych - MUMIFIKACJA. Ciekawe, bo natknęłam się na to w filmach ostatnio jak na "znakach". Każda technologicznie rozwijająca się cywilizacja się mumifikowała i oddawała kult życiu po śmierci. No bo jeśli Fizyka Informacji mówi że Kwant "człowiek" to tandem złożony ze skwantyzowanego światła jako ciało i pola zapisów jako dusza, zatem jest to tandem nierozerwalny, a stał się ten proces po to, aby z macierzy informacji całej Ziemskiej wyseparować, urodzić indywidualny zapis - ciebie. To wszystko do sprawdzenia w laboratoriach na próbkach światła.

I podczas umierania, następuje oderwanie duszy od ciała, czyli membrana się wyczerpuje, zapis pozostaje! [głownie w nawiedzonych domach, drogach po wypadkach i innych miejscach tego typu, cmentarze są bezpieczne]. Ten zapis błądzi, nie wie czym jest, nie jesteśmy na to zaprogramowani ani psychicznie przygotowani, straszy nas, czasem dociera i przenika na jawie, bo nauka to wydzieliła jako wiedzę nie do poznania, a ona jest do poznania jak najbardziej. Musi być w erze kiedy bogaci się zamrażają i mumifikują.

Te kultury dawno temu technologicznie bardzo zaawansowane się mumifikowały - skąd się to wzięło? No skądś się to wzięło, to trwało setlecia, jaka była ta ich wiara i religia, skąd wzięli się Bogowie, przywódcy, władcy właśnie z taką wiedzą - aby ich zapis nie został oderwany od ciała? Nie trafiał do piekieł? Do macierzy zapisów jakie stanowią nasze tragedie i śmierć? Bali się tego?

"10 Wielu ulegnie oczyszczeniu, wybieleniu, wypróbowaniu, ale przewrotni będą postępować przewrotnie i żaden z przewrotnych nie zrozumie tego, lecz roztropni zrozumieją. "

Dzisiaj sobie dyskutujemy właśnie tak...

Czy wierzysz w Boga, czy w Mechanizm, czy w Jezusa, czy w Naukę - zwyczajnie we wszystkim musisz być postępowy, zamykanie się na wiedzę innych, na badania, nie-praca nad sobą jest brakiem akceptacji przemian, a to nie jest dobre. Podobnie właśnie przewrotność w złej wierze też nie jest dobra, mamy dzisiaj rozkopane mumie, naruszone grobowce. Kogoś to zainspirowało do filmów MUMIA I II a nawet III.

Mamy napisane - WIEDZĘ POMNAŻAJ, zapisuj, i robił to Prentice Mulford, Murphy, Jezus, Kartezjusz, Budda, i każdy kto spisał swoje badanie w książkach popularnonaukowych, dzięki którym dzisiaj też ratuje się życie po wypadkach i innych.
I ja też tą wiedzę jaką ja mam z niewiadomych powodów - przekazuję. Wy macie się sami określać. To zawsze jest wybór.

Akurat uważam, że można świetne technologie społeczne i dobre tworzyć. Można lepiej zmodyfikować żywność, można lepiej funkcjonować i można się rozwinąć tak, by innym pomagać. Złoto prowadzi zawsze do tragicznego losu, tak jest w KODACH. Bo celem jest kierunek wieczny, ewoluowanie, trwanie, samorozkwit.

I tak wynika z Fizyki. Z budowy kwantów, z ich tandemowej pracy.

I teraz coś na pobudzenie wyobraźni i tajemnic Egiptu -- Czy z tym Panem można się skontaktować? Czy technologia odczytu danych z Pola Magnetycznego, ładunków jako nośników informacji kierunkowych da nam takie możliwości? Bo są ludzie, którzy to potrafią, kontaktują się z zapisami - ale czy technologia?

Kiedyś faraonowie znali tą "technologię", używali jej i jej podlegali. Na prawdę Fizyka Informacji to łącznik danych starych z nowymi dosłownie.

I nie śmiejcie się z naszych babskich pogaduszek, bo krwioprezerwacja przecież na to tylko czeka.
A FIZYKA INFORMACJI TO JEDYNE DRZWI DO TEJ WIEDZY O ZAPISACH. 
i może po to to się dzieje? Bo Biblia jest Święta?

"Mam zatem nadzieję, że po "wskrzeszeniu" zawarte w mojej głowie dane dotyczące wspomnień i osobowości będzie można ściągnąć do komputera"  Andres Sandberghttp://niewiarygodne.pl/kat,1031983,title,Dali-sie-zamrozic-bo-wierza-ze-beda-zyc-wiecznie-Kim-sa-ludzie-ktorzy-zaufali-nauce,wid,15436941,wiadomosc.html?smgajticaid=610fd9


http://thefad.pl/content/trzech-profesorow-chce-poddac-sie-hibernacji-w-przyszlosci-maja-ozyc-w-formie-samych-glow


I wracamy do Matematyki - do dzieła!  Technologia mówi "Dzień dobry", dane z przeszłości przetwarza Cykl Ziemski,

EKSPERYMENTY MYŚLOWE - POKAZUJĄ CZYM JEST PRZEŁOŻENIE

http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/07/pokonac-skale.html

Jestem przy korekcie postu z lat wczesnych tego aksjomatu, podkreśliłam tam znaczenie ewoluowania skalującego się światła. Ale to wszystko jest zaklęte w matematyce i do tego MUSIMY DOJŚĆ. To nam będzie potrzebne w programowaniu siebie samych. Jakkolwiek to brzmi, chcąc pokonywać przestrzeń kosmiczną, należy mieć wiedzę o sobie samym i siebie samego przeprogramowywać, modyfikować, by przez te kolejne miliony lat wędrować w przestrzeni... jak w Stare Treku.

To jest właściwa całościowa skala tego czym jest produkt "człowiek". Czeka nas wspaniała przygoda, zatem nie lepiej żyć wiecznie? Zjawiska kosmiczne nam w tym pomogą, ale czy mnie w moim krótkim życiu - nie wiem. Nie wiem jaka jest skala czasu realizacji tych kodów.

Ale najpierw musimy przeżyć kataklizmy Ziemskie i jej przemiany, a temu służy Fizyka Informacji, manipulacja skalą, aby odseparować się od wiążących czynników, aby zachować ważne czynniki równowagi [tekst na moim zdjęciu w tytule bloga]. Każdy okres cywilizacji ma swoje zadania zbiorowe, i o tym nie wiemy świadomie. My to robimy, ale w chaosie i nieświadomie. Zadziwiłam was? To tylko wynik innej skali patrzenia i tylko jeszcze fragmencik tego co nas czeka. Możecie to podpiąć pod powieść SF. Nie protestuję.

A teraz dla tych co wierzą w UFO - Jeśli istnieje inna cywilizacja, a może się różnic wielkością od naszej, to jednak w obliczonym wszechświecie na WYNIK - jest ona po to, aby się w odpowiednim czasie wynikowym z nami połączyć, czy też kontaktować. Istniejemy jak wielka gra komputerowa, funkcjonujemy w niewiedzy, że sami projektujemy. A wystarczy drobny eksperyment myślowy, sprawdzenie tego na małej skali, a potem przeniesienie do dużej. Dochodzi wiele czynników skalowych. Ale na każdym z nich można coś uszczknąć dla siebie. Takim jest pojazd externet ESLN, jaki możemy mieć za naszego życia.Muszę dodać, że pewne rzeczy przeczuwam, gdy ktoś ich nie słucha, [gdy prowokuje los] źle kończy. Dlatego staram się jak najlepiej tłumaczyć stan informacji, jako mechanizm, bo nim jest - aby te jednostki jakie chcą się programować, [sama nie wiem jak to powiedzieć], miały świadomość czegoś co wokół nas nami steruje i zarządza, to ekosystem informacji skalujących się, z tego samego systemu powstaje równowaga tlenu i dwutlenku węgla itp. Saturn, który odpowiada za informacje zwrotne mnie tu interesuje, dlatego astrologia i astrofizyka, wróżki również, czemu nie, [ale "zdolności" jakieś ma każdy z nas, bo inaczej jest synchronizowany z systemami informacji, inne przetwarza] powinny zając się Fizyką Informacji i SKALĄ PRZEŁOŻENIA, aby dosłownie zobrazować ten mechanizm, bo on nam pomoże w budowaniu technologii, pokonywaniu skali. O Saturnie mówią mi ludzie, dopływają jakieś informacje sieciowo, nie lekceważmy tego, tylko dlatego, że się na tym mało znamy, albo nie czujemy jak inni. Planety i Gwiazdy, Obiekty czy coś tam jeszcze mają potężne moce! I nie jestem pewna, czy czasem nie można ich uaktywniać.

Ale jak mówię, nie wierzcie w to co piszę, tylko sami wierzcie w siebie.

niedziela, 21 lipca 2013

POLE INFORMACJI - PRACA ZE ŚWIATŁEM

http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/07/clouds-antigravity.html

Ah jak to się pięknie ewaluuje. Rano facebook przywitał mnie "Polską Zbrojną", więc dzień zaczęłam od zastanowienia nad poziomem wyszkolenia żołnierzy w Polsce, do Rosyjskich. Potem przeczytałam, że Prezydent Putin szkoli lepszych ludzi niż my mamy w Gromie, no i wracam do mojej codziennej roli, ewaluacja projektu i - o sztukach wali. Technologia i wszczepy różnego rodzaju modyfikują ludzi w maszyny powiedzmy. Wciąż problem zasilania pola walki jest istotnym. No i to tajemnicze POLE SIŁOWE...

Przypominam i linkuję ten bardzo ważny post z przeszłości, gdy moja głowa zaczynała się rozwijać, w naszej drodze badań w tym dziwnym kierunku. I jeśli podążacie ze mną, to cierpliwości, nieponumerowane posty są niepoprawione, a trzeba je poprawić. Im więcej wiedzy tym mniej błędów, przynajmniej w to chcę wierzyć i tak programuję.
Trochę ładnych zdjęć z internetu, nie znam się na grach komputerowych wojennych, bo nie gram, ale jest tam sporo różnych technologicznych pomysłów. lecz my nie mamy walczyć ze sobą, ale z systemem. Bo to on nas uśmierca. To, że ktoś ci strzeli w plecy, a ty umrzesz też jest winą systemu, a nie strzelającego - może być taka odwrotność myślenia? Jesteś, kruchy, miękki i nietrwały, i żadne inne myślenie nie jest tu racją bytu. Wystarczy małe uderzenie w okolicy kręgosłupa i jesteś sparaliżowany.

https://www.facebook.com/frenchforeignlegion


http://lordhayabusa357.deviantart.com/art/Russian-Army-Blitzkrieg-313053614http://www.coffeecoffeeandmorecoffee.com/archives/2011/09/shaolin.html
Każda armia to inna kultura, znów czynnik kulturowości, nie brany pod uwagę w gospodarce globalnej, charaktery ludzkie, ideologie i KODY, jakie transportujemy bez wiedzy o tym jakie zmiany wprowadzają w Pole Magnetyczne jakie nas koduje. Każda armia może mieć swój system walki, swoje technologie, swoje ideologie. Istnieje ogromna różnorodność. Co spektakularnie wykorzystali twórcy filmu G.I. JOE. Fantazja ludzka nie zna granic i tak też potrafimy namieszać - a z drugiej strony czai się realizm, brutalna i piękna zarazem inżynieria programowa mechanizmu Pola Magnetycznego i nośnika danych o nas.
https://www.youtube.com/watch?v=jqW6ynaPXHU
https://www.youtube.com/watch?v=fN5fVVvga2k 

No gdyby jeszcze to Pole Siłowe... ale byłby czad... i pisałam [myślałam] o tym już jakiś czas wcześniej, to fantastyczne, to się robi - zatem zrobi:  http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/07/stan-energetyczny.html