https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

piątek, 24 października 2014

PODZIAŁY I UPAKOWYWANIE...

Miałam zaszczyt i przyjemność spotkać się z kolejną wspaniałą kobietą. Rozbudowana psychika, wiedza, szeroki zakres zainteresowań z dziedzin różnych jakie stykają się z fizyką, człowiekiem i gospodarką. Jestem zadziwiona jakie wspaniałe istoty żyją na planecie, że tak powiem.
Ostatnio mam niewiele czasu na cokolwiek, zatem ewaluacja musi poczekać jak pisałam. Ale nie przejdę obojętnie wobec faktu, że to druga osoba, która widzi rozpoczynający się podział na userów i na programistów [Bogów'].
W zasadzie jakby nie analizować szerokości geograficzno-kulturowych, to wynik plasuje się podobnie w tej naszej przeprowadzonej rozmowie, do tej przeprowadzonej z  Moniką, post niżej.
Trzeba chyba' dodać, że kobieca intuicja nie bierze się z braku wiedzy. Opiera się na komplecie wiedzy i fizyczności. Kobiety z intuicją to kobiety mądre.

Nie ignorowałabym tego faktu. Tak się składa, że przygotowujemy kampanie wyborcze graficznie, technicznie siako i owako i część kandydujących nie ma zielonego pojęcia o podstawowych dzisiaj informacjach z dziedzin informatyczno, narzędziowych. "Iść  do koryta z pustym łbem", jednostka antyglobalna, czyli sterowalna.  Zdjęcia [portret] wciąż są w obszarach wiedzy sprzed dziesięcioleci, dowodowy skan. Starszy facet, KWK, zero technologii ponad 'robota', jego strategia wyborcza to obietnica, że na osiedlach nie będzie już więcej dzików. Jak tego dokona? Będzie odganiał miotłą? Lecz i młode kobiety i mężczyźni mianujący się inżynierami nie wiedzą co to rozdzielczość, przesył danych, transfer, nie potrafią dostarczyć podstawowych materiałów w cyfrowej wersji [?] Szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć.

Nazwę to zaściankowością. Facet mówi, że jemu taka wiedza nie jest potrzebna, ok może i nie, ale wraz za nią idzie cała w skali bida polski' sterowanej, a nie sterującej bo - SKALA SIĘ ZMIENIŁA.

Sikorski nas nie zaskoczył mówiąc o podziale Ukrainy, bo to był pierwszy plan strategii i chyba najlepszy dla obu stron. Tak to się po prostu robi, dzieli i negocjuje, wymienia etc, dysponując 'planszą gry'. Polska przez takich nietechnologicznych obywateli jest krajem jaki jest dzielony, a nie sterujący.

A z fizyką informacji, odkryciem nowych fundamentów: FUNDAMENTÓW, FUNDAMENTÓW.. naukowych, możemy wpływać na globalne zmiany. Tylko fizyka i jej zmiana, czyli zmiana wiedzowa, percepcyjna i odblokowanie zapaści naukowej, bo obecnie MAMY ZAPAŚĆ co wyjaśniałam na różne sposoby - daje nowe karty w grze.

Nic innego. Jako architekt uczyłam się, obserwowałam' powstawanie nowych cywilizacji. Występują w mniej więcej równych czaso-okresach i mają jedną wspólną: - zawsze te cywilizacje wznoszą "Mędrcy" czyli "bogowie" czyli zarządzający i programujący twórcy znający się na technologiach. Oraz całe masy 'wiernych', budujących, używanych, sterowanych, nie pojmujących rzeczywistości, podporządkowanych i niedorozwiniętych niezależnie intelektualnie, nie patrzących z zewnątrz do wewnątrz... Mieszkających w lepiankach, budujących dla garstki bogów cudowną architekturę.  Jest to podział maksymalny! Część [ba - garstka!] mająca i znająca technologię, wykorzystująca tą technologię - no i ta część  robotnicza, jaka nie stworzyła i nie poznała technologii - tylko ją przetwarza i używa. Władzy w tej części nie ma, to hierarchia wynikająca z podziału na technologicznych i nietechnologicznych. Skąd ten wzór?
Czy te cywilizacje żyły symbiotycznie i pokojowo? Nie. One były utrzymywane przez bogów i władców, poprzez "wiarę", "modły", i inne OFIARY [czary mary] w całkowitym abstrakcyjnym fikcyjnym świecie zabobonu, strachu, i niewoli psychicznej. Wierzcie mi, że tak wysoko rządzącymi "bogami" są zawsze REALIŚCI, dzielący 'nie i tak' po równo, ci inicjują i zmieniają rzeczywistość. To cecha fizyczności jaka stwarzając kwant informacji, doskonale wie, czym on musi być, aby się przedostać jako ten sterujący inicjator.

Zresztą myślę, że to już dzisiaj i genetyka wie. Te różne badane obszary aktywności (osobowości) mózgu przypisuje się określonym cechom zatem i funkcjom w społeczeństwie.

Obie z Renatą doszłyśmy do konkluzji, że domyka się kolejny cykl kolejnej takiej cywilizacji ziemskiej patrząc skalowo, bo przecież globalizacja wymusza skutki określone, przesilenie, chaos i kanibalizm, zanieczyszczenia nas wydeletują - kto przetrwa? Tu nie ma filozofii żadnej, a ja sobie mogę tak myśleć i tu pisać wnioski skąd są na bazie tego aksjomatu, ale to powiedziała mi nowo poznana Renata! Ona to powiedziała! Dostrzega skalę podziału. Czyli nowe funkcje społeczne w skali globalnej.
Podział gdzie mamy sterujące i podpinające nas do systemu Google, które już steruje masową dezinformacją zatem i programowaniem, całe te historie z włamaniami na serwery itd są fałszowane przez USA i UK. No nie chcę więcej pisać na te tematy, tylko tyle co można z necie zauważyć choćby czytając, kto jest właścicielem naszych umów, ostatnio Linked/in, ale pośrednio te zdarzenia i narzędzia stosowane, tworzą rzeczywistość złudzeniową...

Dopiero fizyka informacji ESLN ukazuje to, w co stajemy' się UPAKOWANI. 

Myślcie...