https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png


Zapisz

wtorek, 8 lutego 2011

77. JAK TO JEST Z INFORMACJĄ ... SPIN, INTERFERENCJA, TEORIA OBROTU, WZÓR,


Post ten sam co poniżej poprawiony po ewaluacji, czyli skonstruowany na wiedzy wynikowej całości.
http://esln.pl/skalowaniespinotronika/
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Zachowuję poniżej pierwotny tekst dla porównania jak rodzą się badania:)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Musimy pamiętać że równowaga w świecie którym się znajdujemy jest i będzie, jest stałość ruchoma, stale wypracowywana. Ale. Ale zaburzanie tej równowagi odrywanie jednego od drugiego, właśnie powoduje, że cokolwiek powstaje, działa i to widzimy! To taki fenomen. Teoria obrotu zaś, mówi że wszystko powraca, bo musi prędzej czy później nastąpić zrównoważenie działań. Skala decyduje o kierunkach, o ustawieniach, o sile oddziaływania i przedziałach czasowych w jakich coś się zmienia potem zużywa. Od tysiącleci po nanosekuny. Dlatego wszechświat jest połączoną strukturą. Jest jak jeden wielki WZÓR. Wszystko nawzajem się komunikuje i to na bazie rotacji. To przyroda.

Jest taki dział nazywa się "spinotronika". Czyli w sumie zajmowanie się teoriami obrotu, ale we fragmencie. http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/niezbednikinteligenta/200963,1,spintronika-obiecujaca-dziedzina-fizyki.read
Pod linkiem znalazłam w archiwum stary, ale bardzo interesujący wywiad, o magnetyzmie i spinotronice.

To co mnie interesuje w spinotronice to właśnie "hibernowanie", tylko w ten sposób "zazębią" się wolne kwanty energii danej skali, albo materiał jako uformowany kwant energii, przeniesiony w nową rzeczywistość (miejsce pracy), bo tak wygląda produkcja pojazdu ESLN. Ale są to mechanika i dalej kody. Kody dają mechaniczny ruch,wciąż skala i rożne fizyczności. Chyba już rozumiecie, że ile skal tyle fizyk.

Dlaczego tak, bo rotacja, czy tam spin, daje wypadkową przynależności do danego miejsca w układzie współrzędnych. Mechanizm. Na jakimś etapie transportuje dane (inne kwanty energii) zgodnie z przyciąganiem ziemskim, ale w mniejszej tego nie robi, wszystko jest stanem "oczekiwania". Każda skala pełni swoją rolę tylko i wyłącznie, i oczekuje na informacje. A w większej już jest bezużyteczny. W większej skali musimy budować gigantyczne instalacje czy cokolwiek, jak rakiety. A wymieszanie skal jest BUDOWANIEM. Mamy rożne zwroty i przejścia i czas. (zatem ograniczenie). Chyba, że zmienimy punkt odniesienia spoza orbity.

To własnie takie sobie trybiki, które maja zasadę działania, przełożenia, skalowania. I to czy spiny fermionów dadzą superwiry.... no nie, no bo w praktyce nie jest to możliwe, to jak jajko w jajko, taka matrioszka. Nie umiem tego wytłumaczyć teraz. Już od dawna wiem, ( i skąd ja to wiem?) , że urządzenie do kodowania atomowego na pewno będzie tak wyglądało, kula w kuli (klosz w kloszu) i ileś tych warstw, aby wymieszać te spiny przejścia kwantów do innej skali i uzyskać antygrawitację hibernacją/zazębieniem spinów, no zobaczymy. (W każdej warstwie inny, zaplanowany, niech będą te spiny). Takie zmiany rotacji są możliwe naturalnym kodowaniem. Nie mówię tu o zamrażaniu, obniżaniu temperatury, bo skoro normalnie można lewitować jak Hindus w hipnozie, to znaczy, że można usuwać pamięć kwantom energii. Pamięć przypisaną Pionowi, na pewnym etapie różnicy skali, zależności. Bo od niej zależy zachowanie kwantów. A wszystko jest INFORMACJĄ.

Ale ładunek + i -, (dodatni i ujemny), to nie jest rozdzielność, jak to jest traktowane. Że coś jest elektronem z ładunkiem ujemnym. Takie rozdzielenie ładunku ujemnego nie istnieje, to całość systemu. Na równi. Coś, gdzieś zawsze się wyrówna, odreaguje. Skalowo jest przywracany stan równowagi i jest to pojmowany "NAPĘD" DLA SKAL MNIEJSZYCH. To będzie nasz klucz do napędu i podpięcia pod "naturę" aby mieć "energię".

Nie wiem skąd to się wzięło, zamrażanie, ogrzewanie et, ale nie podważam inteligencji Fizyków, bo są niezwykłymi osobami i mają wspaniałą wyobraźnię. To tylko ja mądrzę się tutaj wbrew wszystkiemu. W ogóle jako że zależni jesteśmy w całości od całości, to jesteśmy jednolitym mechanizmem jakby nie patrzeć. Rozdrabnianie mechanizmu polega na tym, że część wyciągnięta nie ma sensu ani znaczenia. Chyba że sama w sobie jest np pompą, termostatem. Ale zespół tworzy całość. Tak należy patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. CAŁOŚĆ. Mamy sens! RÓWNOWAŻENIE, ZBIÓR.

Takie minusowe chwytanie, czy utrzymywanie drogi mamy w przypadku jednokwantowej grubości warstwy tylko pomiędzy przenikającymi warstwami kloszy i dookoła, ale gdzieś z zewnątrz będzie równowaga. Tak tak to klucz do kodowania.  Fala działa na tej zasadzie. Informacja tak działa. A budowanie, już jest plusem i minusem. No jak w archiwum 005.

Widać, że nie jest możliwe separowanie minusów, czy plusów. Jeśli już ugrzęźliśmy w tym nazewnictwie. To jest najprostszy system zapisywania i przekazywania informacji, budowania kierunku, obwodu etc. Wszechstronny elastyczny. Dotykamy i mamy! To skala i hierarchia będzie decydowała o efekcie eksperymentu i rozważań.

Superwir to super kwant energii. Jak dla mnie :) Nie wiem czy Fizykom chodzi o coś w rodzaju wiatru, tornada? Nie wiem co widzą pod mikroskopami, i do czego są im takie fantazje. Jeśli coś jest powiedzmy "minusowe" "plusowe", to dąży do budowy czegokolwiek, bo zgodnie z Teorią Obrotu, klepie stożek, wznosi budowlę. Tak powstaje drzewo, listek etc, Prąd elektryczny, czyli nasza sztuczna technologia tez temu prawu podlega. Tworzymy. Przestrzen jest twórcza od samych podstaw, zatem każde narzędzie takie będzie. Przesył... wszystko jest kierunkiem. Razem Plusem i minusem, a skala jakoś jest pomijana... taka istotna składowa, czasu, przestrzeni.... No i Teoria Pionu, nieodłączna Teorii Obrotu.

Pod linkiem interferencja. Czyli co. (this movie and exsplain, is not true). Ten film się bedzie powtarzał w aksjomacie.

Na rysunku poniżej prezentuję połączenie kwantów energii w inną skalę. Każda skala ma swoją rolę, funkcję (pamiętamy to zawsze!). Tylko podobne sobie kwanty energii mogą współżyć jednozadaniowo, i one już nie są wewnętrzną informacją bo stały się jednością. Widzimy na rysunku dlaczego. Strzałka która symbolizuje informację w otoczeniu skraca się aż znika. Dlatego kwant energii pobiera informację juz tylko z zewnątrz i z zewnątrz jest sterowany. Ta zasada dotyczy każdej skali! Kwant to jest nierozbrajalna konstrukcja. Człowiek jest kwantem.
Dla porównania to jakby rozłożyć mózg, czy nadal byłby nim? Nie, bo istnieje dzięki otoczeniu, jest czym jest, jest jaki jest.

...To by było na tyle z opisu... myślę... Na ostatnim rysunku mamy ten sam przykład (teoretyczny przecież), informacji, która formułuje rzeczywistość. Wymuszoną! Pamiętać należy również, że wiele zjawisk (naturalnych) źle pojmujemy, bo nie traktujemy czasu jako składowej skali wielkości realizowanych się kwantów w systemie skalowania. Im mniejszy kwancik tym mniejszy czas, aż do "nieistnienia czasu". Czyli wszystko dzieje się natychmiastowo, jest całością i największym obszarem, pierwszym systemem. Zanim zobaczymy co się stanie, to już się stało! 

Dlatego jak coś chcesz pomyśl, że już to masz i coś cię zawsze tam doprowadzi. Wcześniej "odczytaj" odbierz informacje do mózgu z otoczenia, co możesz mieć. Dlatego każda skala ma inną składową rozbrajania. I nie istnieje bez otoczenia. To jest ważne w "fuzjach", To tak jakby przepuścić człowieka przez dwie dziurki (to abstrakcja bo skala ma z góry określona rolę), nie da się, bo człowiek to KWANT ENERGII (MATERII). KWANT bo przenosi INNE INFORMACJE!

Nie da się tego również z innymi kwantami, chyba że do tego służą.

Dlatego potrzebujemy UJEDNOLICONEJ TEORII WSZYSTKIEGO. JEST NIĄ SKALA, HIERARCHIA I CZAS KODOWANIA.

PS. To jest trudne nawet dla mnie, uczę się jak dziecko, które coś wie, ale brakuje mu słów. Widzę to po Martynce. Mądra jest, odczuwa, rozumie, ale nie umie nazwać. 4-latek! O niej też napiszę (bo dzieci to przyszłość ESLN). Matka Polka nie jestem, ale ciocia ze mnie super.

ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

news about spin.


żółty rysunek, żółty obrazek