https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

sobota, 1 października 2011

486. KOMUNIZM

Tu we Włoszech spotykam wielu komunistów starej daty, nie podoba im się nieograniczony kapitalizm, brak umiaru i to że drobni przedsiębiorcy nie mają szans w starciu z gigantami, dostrzegają zaburzenia i brak strategii uporządkowania skali, rzesze ludzi podlegają systemom kapitalistycznym, piramidzie korupcji, to prawie niewolnictwo systemowe. To jest aż tak oczywiste, i utopijne jest ratowanie czegokolwiek co już podąża w jakimś złym silnym nurcie celu... - widoczny staje się nowy globalny komunizm na mapie future world.. pomyślcie nad tym. ON BĘDZIE MIAŁ POSTAĆ EKONOMICZNĄ, ALE BĘDZIE KOMUNIZMEM.

Tu w Toscanii jest to samo co w Polsce, tylko że słonce nadaje temu jakiejś mistycznej radości i paradoksu. Chińczycy i 'made in china' prawie w każdym mieście dla społeczeństwa. Jarmark zawalony dziadostwem.
ciao!

ANTYGRAWITACJA - NOWA KOMUNIKACJA.