https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

sobota, 3 marca 2012

GEAR - QUANTUM PRODUCTION - HIERARCHY - WAY


®© 

Rysunek jest bardzo uproszczony i również bardzo uproszczony będzie opis rysunku. Jest to zbyt trudne i złożone, by w tej chwili, opisywać to tak, jak jest nam to potrzebne w kodowaniu.

W naturze, w świecie ludzi obrazuje ten system na przykład to, że myślisz, coś planujesz, Twoja myśl wchodzi w obszar Pola Magnetycznego, czyli Macierz, zbiór wszystkich informacji, wszystkich ludzi czyli kwantów, wszystkich myśli, ale jeszcze wysłana informacja [kod] nie działa zwrotnie. Aby tak się stało, abyś otrzymał informacje zwrotne to musisz się "wyłączyć". System któremu podlegamy sam to robi - sprawia że zasypiasz. Wtedy mózg jest w stanie wzmożonej transmisji. Wtedy zaczyna się kodowanie w całym zbiorze informacji, nad tym jak zrealizować lub rozwiązać twój problem. Realizacja następuje gdy się "włączysz" - obudzisz. Wtedy pracujesz jako kwant realizujący kod.

Talent polega na tym, że wiesz jak wysłać kod i jak patrzeć na znaki, jakie daje ci informacja zwrotna. To jest twoja podświadomość i dusza, która gdzieś cię gna. Aksjomat to wyjaśnia.

Człowiek to kwant złożony z tak działających podsystemów. Kolejno są to gazy, ciecze, membrany...i dalej z nich zbudowane złożone konglomeraty. Człowiek jest takim złożonym funkcjonującym konglomeratem systemów. Nowa Fizyka nie patrzy oczami ludzkimi, ale mechaniką. To tak jakby ten rysunek, wpisywać znów w ten sam rysunek zmniejszając jego skalę, robiąc spiralki. Kodowanie to, powoduje powiązanie, które odczuwamy jako grawitację. Każda skala ma zróżnicowaną strukturę wiązań. Jednak skoro mechanicznie, zużywając energię, potrafimy pokonywać powiązanie, świadczy to o ruchomej jedności. Całość jaka nas otacza jest jednością, ale jest separowana Polem wokół kwantów, to daje ten elastyczny "ślizg". Jak ręka poruszana w otoczeniu powietrza.

Ten system można oszukać.

Zatem "zaplecione" w formę światło, które tutaj odgrywa rolę materii, staje się coraz bardziej zwarte i złożone {entropia}, natomiast informacja staje się coraz bardziej zagęszczona - ale, o czym już pisałam, to według Teorii Pionu - jest jeszcze Kierunek. To jest to, co kieruje nas duchowo i technologicznie na "podbój kosmosu". Eksploracja [ewolucja] jest "wyjściem" z formy zamkniętej naszego kwantu. Natura {macierz informacyjna, informacja nadrzędna} "sama rozumie", że musi pokonać system powiązania, by "wyjść" po za Kwant skali. Dlatego stajemy i dostaniemy teraz wszelkie informacje by zbudować tunele, a być może i inne rzeczy.

Bo przełożenie i jego forma sprawia, że wszystko jest symetryczne. Wszystko jest zamknięte. Wszystko o czym się uczyłeś całe życie o Starej Fizyce - nie istnieje w prawach Nowej Fizyki ESLN. Pamiętaj, że to były założenia, na których coś zbudowano - Teraz powstały nowe założenia, Nowa Fizyka pod nową epokę produktów.

Przełożenie sprawia, że wszystko kolejno w skali jest hierarchicznie sobie przypisane. Jak dotąd nie pojęliśmy tradycyjną fizyką w ogóle, jak jest zbudowany człowiek i jak funkcjonuje. Prosta Teoria Obrotu ESLN to wyjaśnia bezwzględnie. Nic w przyrodzie nie istnieje bez uzależnienia, czyli przełożenia. Nawet ptak, który lata musi się namachać skrzydłami i funkcjonuje w galarecie informacyjnej i świetlnej przestrzeni [Pole Światła], jaka go otacza. Mechanika wiąże człowieka i jego ruch z całym konsekwentnym przełożeniem napędu na systemy. [szkice ręczne w tym aksjomacie to wyjaśniają ].

Mechanika istnieje dlatego, że całość jest ZWARTĄ JEDNOŚCIĄ.

ANTYGRAWITACJA - polega na przebiciu tuneli w zwartej przestrzeni. Jest to wirtuozeria kodowa za pomocą "wiertła", zbudowanego z tego samego zespołu składników co przedstawiony rysunek wyżej.{database ESLN}

Aby coś się zrealizowało, muszą istnieć narzędzia tej realizacji. To w wiedzy o kodowaniu, doprowadziło do rozszyfrowania pojęcia "replikacji kwantów". To co dzisiaj realizujemy zakodowani, zostało wczytane być może nawet 6000 lat temu w Pole Macierzyste. Na czas realizacji nie mamy wpływu. Każdy kwant jest autonomiczny w swoim działaniu, wobec innych równych sobie kwantów, ale podlega nadrzędnym systemom sterującej informacji [Teoria Pionu]. To dlatego "podobne" przyciąga "podobne". Mamy jedno Pole Macierzystej Informacji.

Eksperymenty myślowe to potwierdzają.Hmmmm... w naturze w świecie innych kwantów, nie ludzi, a jednak w świecie, który wpływa na całość macierzystych informacji, ten system informacji wysyłanych i realizacji ma całkowicie inną skalę. Jest to skala cykli. Ps. Wybiórcze czytanie postów nic nie daje. Aksjomat, ten blog, jest drogą, która krok po kroku układa całość w czytelny obraz zależności.

cdn...


Jan Lisiecki, ależ Chopin jest piękny...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vMMSLYZ0mXQ#!  Kolega nam przypomniał na FB materiał o tym utalentowanych chłopaku...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xM4v3xaSU6s#!

piątek, 2 marca 2012

GLOBALNA WIOSKA - GLOBAL VILLAGE - ANGRY BIRDS

http://www.marlenawitek-esln.blogspot.com/2012/02/ibm-cmo-study-2011-2012.html
Raport IBM dotyczący obserwacji zmian świata marketingu - i post poniżej jako kolejny znak przemian.

http://biznes.onet.pl/ibm-cmo-study-wzmacnianie-lojalnosci-wobec-marki-j,18562,4961319,1,news-detal
""Aby sprostać wymaganiom, które przed nimi stoją, dyrektorzy marketingu powinni zwiększyć swoje kompetencje w zakresie technologii cyfrowych i finansów""".

http://www.wyzwaniafirm.pl/artykuly/ibm-5-najwazniejszych-innowacji/
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8fILqMdiBZ8#!

Brałam wczoraj udział w kolejnym spotkaniu marketingowym, muszę przyznać, że są fantastyczne te wieczorki. Dowiaduję się wciąż wiele nowego i wciąż mam wrażenie, że środowiska różne, są wmanipulowywane w systemy finansowe o jakich nie wiedzą w takim stopniu, by widzieć skalę makro w jaką są wmanipulowani zwykli ludzie i Państwa.
Na przykład temat, który doprowadził wczoraj do poważnej kłótni w moim gronie: "APLIKACJE". To one sprawiają, że laptop staje się nieistotny, a smart fon jest jak coś, bez czego człowieka naszego wieku "nie ma". A marketing zaczyna dostrzegać w tym coraz bardziej złożony produkt.

Co to są aplikacje, zadałam sobie pytanie po wykładzie - To są bzdety. Rzeczy nikomu nie potrzebne, a jednak używane w nadmiarze. Aplikację każdy może wymyślić i umieścić w specjalnym serwisie. Nie będę się w to zagłębiać. Aplikacje to kolejne narzędzia biznesowe. Jakiż to biznes?

http://simblog.pl/najczesciej-wybierane-aplikacje-na-poszczegolnych-platformach-raport

I tu konflikt. Przedstawiłam wczoraj prowokacyjnie, na podstawie wielu ostatnich danych, pewien obraz Globalnej Wioski za 45 lat. Świat podzielony jest na funkcje. Nie tak jak obecnie, że Państwo ma jakieś różnorodne obszary produkcyjne, obszary wydobywcze, obszary handlowe, usługowe i inne. Nie. Państwo jest jednym sprecyzowanym obszarem funkcji, albo turystycznym, albo wydobywczym, etc, i powiązanymi z nimi instrumentami obsługującymi dokładnie jedną funkcję jaką Państwo pełni, natomiast jakby "normalne" życie i praca w nowym systemie cyfrowej obsługi toczy się wirtualnym światem, to tak jakby wszyscy Polacy pracowali w jednej firmie.
Czyli na mapie Globu, każdy Kraj, to sprecyzowana funkcja dla Globalnej Wioski.
Dlaczego i co będzie ku temu prowadzić?

Dzisiaj, gdy ktoś nie jest mocny i innowacyjny, spada na koniec szeregu, nie nadąża więc jest podległy i zależny - przyroda nazywa to SŁABSZY. Innowacje to głównie sektor pomysłów, które dotyczą wszystkiego, co jest związane z cyberświatem. A samym hierarchicznym szeregiem już zaczyna zarządzać się cyfrowo, poprzez cyfrowe aplikacje, przeróżne od energetycznych po rozrywkowe. A mocny to ten, kto umie z nich korzystać i robić na tym pieniądze i widzieć w tym kontynuację. To dostepność do cyfrowych nosników, dzieli społeczeństwo w badaniach nad nowymi produktami. Już nie przedział wiekowy, już nie stopień wykształcenia; - dostępność do nośników i źródeł informacji.
Obserwuję to od 3 lat biorąc udział w różnych prezentacjach, o wieku i klasach mówiło się kiedyś, dzisiaj się nie mówi. Na co część słuchaczy biorących udział w kłótni się bardzo oburzyła. Klient to nie ten co jest stary albo młody, - wskaźnikiem klienta staje się jego dostępność do urządzeń osobistych. I TO SIĘ WYMUSZA CELOWO. [Bo to są bankowe nowe produkty finansowe].
To już jest całkowicie inne myślenie o klientach - nie o ich wieku czy niedomaganiach - klienta się PROJEKTUJE!

W Korei Południowej coraz bardziej popularny staje się system kupowania wirtualnego. Uzasadnieniem jest coraz mniej wolnego czasu jaki można przeznaczyć na czynności wykonywane po za pracą. Jak sobie wyobrazimy zaplecze tego systemu wirtualnego handlu: to mamy pracownika tegoż systemu, który w drodze do ciężkiej pracy czekając na metro, musi i chce sobie sfotografować i zamówić produkty ze zdjęć. I dalej wyobrażamy sobie, że pracuje właśnie w zapleczu Tesco i sam sobie pakuje, i wysyła zamówienie do własnego domu. Mamy obraz absurdalnej matni wirtualności jaką uwielbiamy.


http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2021064/How-buy-groceries-virtual-supermarket--train-platform.html  Polecam film Youtube dla tych co nie znają. 

Ktoś nie wierzy, że ten system się przyjmie w PL, rozmówcy mówią, że to bzdury. Może w PL nie, ale na pewno się przyjmie gdzieś i bedzie dobrze zorganizowany, bo o tym już  zdecyduje kolejny czynnik informatyczny, a kolejny rodzi kolejny. Sieciowość powoli opanowuje Globalną Wioskę. I jeżeli PL się akurat na ten system nie zgodzi, to zostanie zdegradowana do innej roli, jakąś mieć musi. I tu jest problem niedostosowania i tego opóźnienia o jakich piszę w wykładzie MEMS, poniżej z prawej. To w ogóle jest problem niezdolności do pracy zespołowej by osiągać skuteczny cel.  "Bunt" nie zawsze rodzi rozwiązania i wcale nie świadczy o mądrości, gdy machina już nami steruje.

Ci co kierują nadrzędnie tymi systemami i instrumentami cyfrowymi, powiedzą - a ha! To wy się buntujecie zatem mamy ułatwione zadanie, co z wami zrobić. Bo naszym światem rządzi podsystem robienia pieniądza, a dzisiaj badania wielu dziedzin umysłu, tkanek, tajemnic człowieka fizycznego i metafizycznego, wnika w świat komputerów - to jest dla niektórych największych globalistów, tak intrygującym zajęciem, że będą tak zarządzać systemami, by w pierwszej kolejności swoje twory wykorzystywać w świecie ludzi. Nie jest to dyktowane "złem człowieczym" - ale wkodowanym procesem.

Tutaj postawa buntu, nie akceptacji, strajków przeciwko tym systemom - jest postawą niedojrzałą do wydarzeń globalnych i do tego czym rozporządza sama natura. Prościej to pojąć zajmując się Fizyką Informacji. W PL jest protest przeciwko GMO - zamiast protestu niech będzie działanie uświadamiające, lub pewna gra... A gdy kataklizm zniszczy uprawy to co będziemy jedli, jak chodowali? (*)

Zadać sobie należy pytanie jaką rolę w Globalnej Wsi przyjmie Polska mając takie zadanie przyjęcia jednej funkcji w prowokacyjnym temacie jaki przedstawiłam. Jaką jedną spójna rolę może przyjąć Państwo Polskie w systemie świata podzielonego na role. Przecież o tym się mówi na wielu Kongresach: 'Polska Innowacyjna" po czym wykres pokazuje, że jest na końcu świata w innowacjach.  Bo patrząc bardzo wypadkowo to mamy Indie, Afrykę i Chiny gdzie produkcja i siła robocza są najtańsze, tam zostaje powoli przenoszona gospodarka USA, mamy Amerykanów gdzie Sport i Reklama są najmocniejsze. Mamy Rosję i Kanadę gdzie surowce są najważniejsze, Niemcy biotechnologia, Francja nie wiem co.... itd.coś się da.

Do czego zmierzam?

Uważam, że wcale nie jest trudno zapędzać stada ludzkie w odpowiednie miejsca, właśnie budując STRATEGIE CYFROWE i taką sobie wygodną mapę Globalną. Nawet poprzez wywołanie "poczucia absurdu", że wcale nie jest to wszystko takie postępowe, że nastąpi za 100 albo i 200 lat. Oczywiście wszystko musi się odbywać w odpowiednim czasie, gdy na ułamek sekundy otwierają się drzwi. Mamy szybsze tempo "wzrostu gospodarczego" cokolwiek pod tym pojęciem rozumieć. Bo jednak nie można było przewidzieć, że durne aplikacje "wściekłych ptaków" opanują i rozbawią społeczeństwo. Produkty jakby samoewoluuja w mgnieniu oka! Ktoś nad tym jednak czuwa. Softwery' się rozrastają niebotycznie.
A przede wszystkim największe korporacje informatyczne zmierzaja ku opanowaniu takich ewolucji, i programowaniu jakkolwiek to nazywać i pojmować - to są dwie, może 3 korporacje globalne. Nie wiem - budują globalny sztuczny mózg?

Każdy jest inteligentny i potrafi ten temat rozwinąć lepiej ode mnie. Padło pytanie na wykładzie: - "Czy nie sądzi Pan, że ten wzrost Aplikacji się kiedyś znudzi?" Uważam, że to było bardzo złe pytanie i właśnie o tą jasność umysłu przywołuję. [Niezrozumienie Nowej Fizyki Informacji będzie bardzo długo powodowało zadawanie niewłaściwych pytań, przez tryby podrzędne. Ludzie nie dostają żadnej "pomocy", gdy po drugiej stronie pola walki są Giganci łączący produkty rynkowe z technologią i badaniami ]. To już jest nowy twór w ludziach!

Ludzie wpadają w Panikę i Bunt.
Nie docenia się siły i potęgi badań o jakich nie ma się zielonego pojęcia. Tak jak uczestnicy wielkiej kłótni i buntu, gdy mowa była o Aplikacjach i smart fonach. Ja wyszłam ze spotkania spokojna, natomiast reszta pozostała we wstrząsie i chaosie. Pan na pytanie odpowiedział: -"Kiedyś tak mówiono o internecie, o stronach www, że pomysł się wypali". Ale era informacji się dopiero kształtuje, tu się nic nie wypala, to się dopiero nakręca jak bomba. Dodatkowo przejście ze Starej Fizyki na Nową Fizykę spowoduje reakcję łańcuchową, nieskończoną kreację na inny poziom, aż po cykl Ziemi. Ale szanse będą obustronne dla twórców i dla użytkowników. To jedyna droga balansu i dobrego kierunku dla naszego gatunku. TO STRATEGIA WOJENNA PRZECIWKO SYSTEMOM JAKIE NAS STWORZYŁY i hierarchicznie przypisały z zasilaniem włącznie - dotyczy nowego poziomu - wiedzy o informacji i inteligencji mechanicznej. Zacznijmy się wreszcie stosować do tych samych praw każdego systemu i je wykorzystywać korzystając z informacji macierzy. Jesteśmy częścią mechanizmu. To czysty ekosystem informacji Pola Magnetycznego. 
Oczywiście "cud" nie nastąpi za naszego życia, ale jeśli zapis jest wieczny, czyli świadomość po śmierci, to czeka nas niebywała metoda replikacji z pamięcią włącznie. I po to potrzebujemy Laboratorium Kodowania, by to zbadać. Wszystko trzeba zbadać.

Nie istnieje obecnie taka postawa: a niech się dzieje co chce - bo dzieje się to, co my powodujemy myśleniem, jesteśmy programistami - mamy zatem umarłe koszmary uwięzione w Polu Magnetycznym. Stare pokolenie wypierane jest przez nowe, już inaczej kodowane, tu wychowanie nie ma znaczenia, niemowlę ma wczytywane dane do pamięci przez Pole Macierzyste czyli Ziemskie Pola Magnetyczne, które już jakby kodują maszyny, anteny i zapewne Haarp. Magnetyczne Pole i Kwant są równorzędne! To co człowiek robi - Pole realizuje i odwrotnie. TANDEM.

Ktoś z rozmówców kłótni na sam koniec zawołał w duszy "ratunku" przed tym cybernetycznym światem i odpowiedział z płaczem: - "Nie będzie tak, nie będzie, bo systemy padną!".

A ja odpowiadam: Ludzie padną, a systemy zostaną. Nie mamy się przed nimi krzykiem bronić, ale nimi sterować, przyjmując je szybciej, niż do nas docierają, akceptując i sterując nimi. Jeżeli nie jesteśmy do tego zdolni, będziemy mieli ustalone z zewnątrz odgórnie miejsce w Globalnej Wsi i systemie wszechświata przez jakichś rządzących. Bo tkwimy w starej szkole opartej jeszcze na wierze w religię, a to zła droga. Tkwijmy uczciwie we własnej świadomości, bo po to ją mamy. Mamy badać terytorium wykorzystując informacje, a nie one nas.


Pomyślcie. Zwłaszcza Fizycy i Mechanicy.


PS. Ja bym tak robiła na czele największej światowej korporacji :). Fajna zabawa.;)  http://www.youtube.com/watch?v=u0E05hkXMPQ&feature=related  zobaczcie końcówkę materiału, niewiele się pomyliłam.
Ale ESLN gra sportowo i dlatego daje Wam narzędzie, czyli jasny obraz kierunków i Nową Fizykę Informacji. Nie utajnia projektu. Jesteście jego członkami. Wasza Informacja w głowie jest tu najważniejsza. To jest KODOWANIE. ELEKTROFALA i jej zasada działania. Wybrałam najlepszy googlowski blog :)

http://www.physorg.com/news/2012-03-android-shots-key.html  Ku przestrodze korzystających, kradzież danych przez Androida.


Achtung! UWAGA! Kłania się nauka o Ziemi. Teraz w wiedzy o kodowaniu myślimy o CAŁOŚCI.

Nie buntujmy się przeciwko temu cyfrowemu rozwojowi i sztucznemu jedzeniu, bo nasze naturalne żywienie trawi lasy i piękne przestrzenie pod pola uprawne [warto to wiedzieć]. Ktoś wymyślił "usuwanie ludzi" bo jest nas zbyt wielu, krążą takie teorie spiskowe - ale zastanówmy się czym są powodowane w skali globalnej i obustronnej. Jeśli już proces kodowy natury nastąpił, to natura wie co robi lepiej od nas, godząc informacje podrzędne czyli naszego systemu kwantowego (ludzi) i informacje nadrzędne o całości, czyli wie o skutkach działania systemów na systemy. Ludzie nie są "źli" tylko zakodowani, czynią to co w perspektywie ma nas ocalić. I serwują sobie też kod pośmiertny membran. Macierz spełnia nasze marzenia, nawet jak to jest budowa bomby... każdemu sprawiedliwie. Pojmijcie to - pojmiecie wszystko. Jaką siłę i inteligencję posiada macierz można już doświadczyć drobnym eksperymentem myślowym. To jest potęga, dzięki niej oddychasz i funkcjonujesz, jestes zespolony i połączony. 
Gdy obejrzymy materiały o globalnym ociepleniu Oceanów, dowiemy się, że jeśli temperatura na świecie dźwignie się o 2 stopnie to nastąpi powtórka dramatycznych huraganów i pożarów już dla pokolenia dzieci. Wszystko już trwa dwukrotnie dłużej i częściej: susze, pożary, tornada, powodzie etc. Informacje dotyczące skali systemów czyli Pole Informacji, które już to wie - będzie nam "pomagało" poprzez naszą podświadomość, Informacje są zawsze POWTARZALNE, zatem nieco inne i "ulepszone". Nauka o kodowaniu spowoduje ich rozeznanie i obliczanie, TO DWUSTRONNY OBRAZ CZŁOWIEKA. Teoria Obrotu jest prostą funkcją Zapisu i przetwarzania danych, to cecha wszystkiego co nas otacza.  Ten cyfrowy okres "Epoki Człowieka" da nam przetrwanie. Ale Epoka, też sama ma w tym CEL. Kody są. Nic co robisz za życia nie ma sensu, jak nie wiesz czym jesteś. 

Jakie?  O tym ten Blog jest. CEL ZBIOROWY.

Polecam BBC Future Earth o Global Warming. I Human Planet {5}akurat dzisiaj oglądałam dwa pod rząd. http://torrenty.org/torrent/669430 http://www.teleman.pl/tv/Ziemia-Przyszlosci-665559
http://www.teleman.pl/osoby/Iain-Stewart-46952

(*) Mój sprzeciw przeciwko GMO dotyczy tego, że nie jest to produkt do końca przebadany. Zajmując się Fizyką Informacji, wręcz żądam, aby tą dziedzinę włączyć w badania nad sztuczną żywnością. Inaczej uznaję go za szkodliwy.
z Wiesław Bełz
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.363266043708134.89339.188019634566110&type=3

poniedziałek, 27 lutego 2012

PODŚWIADOMOŚĆ - STREFA ZAPISÓW; SUBCONSCIOUS- ZONE RECORD "BRAIN SYSTEM ON & OFF"

Nazwijmy coś "podświadomość" i już mamy zamkniętą drogę do nauki i fizyki.

Let's call the "subconscious mind": to "Information", and we have simply way to science.  Let's call something 'subconscious' and we have a BIG PROBLEM with way to physics!

Podświadomość jest działaniem, które odczuć można w fizyczny sposób i w  taki sam sposób można się nią posługiwać, wystarczy mieć wiedzę.

Zastąpmy słowo "podświadomość" pojęciem": - Pole, które zapisuje i przechowuje wszystkie dane. Ten zapis jest systemem macierzy, zbioru, jak łożysko w którym rodzi się dziecko. Czy to zmienia postać rzeczy? Diametralnie. Tak.
Te same ćwiczenia co z podświadomością własną, robimy ze strefą Informacji w Polu - ale już inaczej patrzymy na tą wiedzę i staje się ona technologiczna. Łatwiej w to "uwierzyć", a zatem i zrealizować.

To Pole Informacji nie jest jednolite, tu zaczyna się problem w fizyce, do którego z czasem dojdziemy. Ma warstwy. To tak jak rożna gęstość wody, nie miesza się, ale wodą jest. To też tak jak nasze różne stany, hipnoza, omdlenie, fazy snu, ciało astralne - to wszystko trwa w określonej warstwie, etc.  Tym wszystkim sterują STERUJĄ, powtarzam - warstwy Pola Informacji.

Ważne by przed przeczytaniem tego posta, zgłębić kilkanaście poniższych, które mówią o Tandemie Pola Magnetycznego i Ciała Kwantowego. Pola wokół Kwantów-->prościej. To jest jeden wspólnie wymiennie, naprzemiennie działający trybik. Wyobrazić to sobie można jak bijące serce, pompujące krew z całego organizmu, choć to inna struktura, albo rotujący w systemie 4 rund kłębek informacji. Informacja z zewnątrz Pola wlatuje (na wzór modelu pola magnetycznego wokół Ziemi) do centrum, nawija się na kwant, i na powrót obiera kierunek zewnętrzny, ale powstaje postać coraz bardziej złożonej kuli w środku, czyli Kwant, i znów zawraca do centrum i powraca na zewnątrz. I tak w kółko.  Na pewno ma puls. Takie działanie w ogóle sprawia, że ustroje mają kuliste, zamknięte kształty jak Planety, w naszym otoczeniu planetarnym, i jest to separacja obrazu zapisu, od całego otoczenia, zatem musi być kulą. To jest założenie na bazie echosound, [albo czegoś jeszcze innego, jest to w postach]. Na razie to wystarczy nam do badań. Wierzcie mi, że tak jest prościej. Nie wiem do czego są zdolne mózgi czytelników, dlatego wszystko muszę wymienić, bo znajdą się lepsi. Zapewne jakbym była chemikiem, mogłabym to sprowadzić do innej formy aksjomatu.

NASTĘPUJE zatem WYMIANA 2 postaci: "INFORMACJI" Z KWANTEM. To właśnie powoduje, że się cokolwiek w kwancie buduje z Pola Zapisów. Zróbmy z pojęcia Informacja - postać.

I teraz mamy dwie części jednego z trybów [całego zbioru wszechświata] mechanizmu, na przykład 1. Kwant Ziemia i 2. Pole Informacji wokół Ziemi. Kwant człowiek i Pole Informacji wokół człowieka. etc.
Dlaczego obserwacje eksperymentów myślowych mówią "puść myśl", "zapomnij" - a wtedy się zrealizuje, "uwierz a się zrealizuje" etc.? Druga medoda mówi o tym, aby wydając komendę być całkowicie jej pewnym, poddać się myśleniu, że to po prostu działa.

[Podam taki przykład, jest w moim otoczeniu histeryczka, jak już wpadnie w wir histerii, to ciężko zapanować nad tym stanem. Moje eksperymenty polegały na używaniu Informacji z Pola, która po prostu działa. Oczywiście, aby moje myśli nie skierowały się w swoim skutku przeciwko nie, musimy je właściwie definiować. Bo łatwo oberwać od samych siebie. Najlepiej zaufać Informacjom i pomyśleć tak: "spowoduj coś co zmieni jej trajektorie histerii, niech poczuje się lepiej, bezpieczniej, spokojniej". I tyle. Nie należy się męczyć z naszą komendą i z naszymi myślami. Dosłownie chwila moment, i idzie ku nam przeogromne stado saren i jeleni, z jednym gigantem na czele, widok zapiera dech! Nigdy jeszcze w tej okolicy nie widziałam stada, nie podchodziło do domów, etc. Histeryczka zamurowana i zachwycona itd. Jest to tylko jeden mały przykład z wielu. Czasem działa lepiej, szybciej, czasem wolniej, czasem wcale. To nie jest łatwe i nie jest trudne. To jest złożone. To jest w zasięgu każdego z was. Codzienność.
Pole Informacji, najlepiej rozwiązuje problem. Nie my naszą świadomością i obserwacją i usilnym analizowaniem co to się stało - ale my całkowicie poddani Polu Informacji. Ty mógłbyś na głowie stawać, by uszczęśliwić histeryczkę i nic nie osiągniesz - Pole Informacji natomiast, zna konstrukcję histeryczki, konstruuje jej zapis, każdy człowiek może być odczytany! Jako fizycy ( ja niefizyk :)) powinniśmy operować tylko w takich obszarach pojęciowych - w zasadzie kilku: Pole Zapisu, Kwant, Informacja i Teoria Obrotu/Rotacji. Jedna mała kulka [porcja energii], w każdej skali działa tak samo. Natomiast połączone, budują już coś co funkcjonuje jako systemy nadrzędne.]

Dlaczego zatem nasze myślenie realizuje się gdy zapomnimy o komendzie, lub potrafimy ją prosto obsługiwać? Dlaczego cały czas MYŚLĄC i emocjonując się, nie realizuje się to co chcemy, w stan efektu/czynu, porcji energii. Już pomijając złożoność "emocji", które nie służą fizyce poznawania mechanizmu.

Bo my przełączamy te dwa składniki.  "WŁĄCZ" I "WYŁĄCZ"
"BRAIN SYSTEM ON & OFF"  ®©   ESLN


To wcale nie jest "zapominanie", to jest zwykła mechanika. Przełączamy się z systemu Pola Informacji, [czyli to wszystko, co składa się na myśli, bujanie w obłokach, planowanie, marzenia, duch, potrzeby duszy etc] - na tryb działania Kwantu. Czyli to co dotykamy i co się ma nam w życiu pojawić jako służące czemuś. Rzeczy które buduje Pole Światła, poprzez siec informacji i sterowania. Ale nikt nas tego nie uczy, nauka tego nie osiągnęła - nie osiągnęła tej prostoty wiedzy. I dopiero teraz się to pojawia na arenie KODU GENERALNEGO. Bo musi się pojawić - bo szukamy przecież SZTUCZNEJ INTELIGENCJI do nowych zadań, takich jak chociażby replikacja, nanoroboty, sterowanie, zasilanie. [posty niżej].

Tandem działa i funkcjonuje według mechaniki. Dlatego musimy spać - system nas WYŁĄCZA i WŁĄCZA! System. Bo nasze życie jest mechaniką. Bez wyłączenia, czyli snu, nie zrealizuje się nasze ciało, membrany, i nie zrealizuje się wypracowana energia naprzemiennych dwóch kierunków. Dlatego im regularniej śpimy, tym dłużej i zdrowiej żyjemy. Musimy zostać odłączeni, by uaktywnić strefę realizacyjną Pole Informacji, Pole magnetyczne. To dlatego, gdy śpimy laboratoria badawcze odnotowują wzmożoną pracę mózgu. I wiele innych.

To jest proste. Podczas funkcjonowania "WŁĄCZ" Kwant, "WYŁĄCZ" Kwant, następuje naprzemienne funkcjonowanie tego systemu kwantowego z 2 części. Raz Pole Magnetyczne raz Kwant, naprzemiennie. I teraz ważne - W SKALI!!!!!!!  Proces "włącz i wyłącz" gdy dotyczący naszego organizmu ogarnia skalę zasilania wszystkich naszych trybów, i jest to 12+12 godzin. Dlatego musi nasz wyłączyć spaniem. Natomiast w codziennym życiu, obsługa włącz/wyłącz dotyczy przypadków problemów codziennych, małych w skali otoczenia, dzieje się szybciej w czasie. Musi nas wyłączyć "zapominaniem", albo, to systemem dla bardziej pojętnych: stanem pewności. Z automatu taki stan nas zwrotnicuje, dekoncentruje uwagę i szyko następuje realizacja komendy. To nawet zabawne. Być może u każdego człowieka będzie to inaczej przebiegać - dlatego eksperymentujcie. To bardzo uproszczone myślenie i opis.

My FUNKCJONUJEMY. I uświadomienie sobie takich prostych fizyczno-mechanicznych faktów, pomoże nam realizować w codzienności wszystkie cele. A już dział fizyki po prostu oszaleje! Kwant który jest próbką pod mikroskopem, zostanie odnaleziony w zbiorze jako zadaniowy! 
Zbudujemy czasowy samonapęd membran, dla pojazdów.  ESLN taki buduje. 

Starałam się to dobrze opisać, to cholernie trudne... Poczytajcie tego posta kilka razy. Emocje mieszają nam w tym mechanizmie, i dlatego mamy problemy.


Mechanicznie podlegamy systemowi całkowicie, nie ma w tym żadnej wrażliwości, ani mistycyzmu, choć emocje odgrywają też rolę kodową. Jednak ich udział jeszcze daleko przed nami.

A jak to przenieść do struktur kwantowych by nastąpiła replikacja?" - SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ, dlatego kody to realizują, potrzebna jest nam faktyczna wiedza o potęgach zapisów naszych danych i pracy systemu macierzy.

Replikacja to temat powiązany z niepłodnością GMO. Bo całość systemu budowlanego w naturze łączy jedno Pole Informacji. Gdy ją przerywamy manipulacją genetyczna, czyli porcjami wyciętych systemów, robimy frankenstaina i już nie mamy zasilania w naturalną energię. Krótsze życie nas czeka.... Energia nasza nie bierze się z niczego, ale z ekosystemu, sami tak wymyśliliśmy, a teraz zaprzeczamy.