https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Ten oto blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne, natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Eksperyment programowania SELF. mechaniki pola jakie nas napędza. Zasila funkcję jaką jesteśmy. ŻYCIE to przełożeniowy proces algorytmiczny. Dziś potrzeba znaleźć te algorytmy aby tworzyć i programować, sterować ludźmi. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Czas to wypadkowa kodowania. Manipulujemy funkcjami, zatem i czasem.
Projekt ewoluuje, dojrzewa. Jest niebezpieczny w niewłaściwych rękach.
Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu nie ma atomów, to błędy - na końcu widzisz najmniejsze definicje: wibrujące zobrazowane światło jakie jest FUNKCJĄ wibracji pola infoenergetycznego (błędnie zwanego polem magnetycznym). To wyseparowany w polu ZAPIS, wynik zobwodowania, wynik programowania. To, co jest widoczne i odczuwane to funkcje, a to co JEST po zamknięciu oczu to: zapis wynikający z algorytmu wibracji: Echosound. PROGRAM

Uczmy się, aby stanowić o normach bezpieczeństwa. Blok jest prostą formą przyswajania trudnych rzeczy.
Zapisz

czwartek, 10 maja 2012

... PROCES KODOWANIA KWANTOWEGO, BIOTECHNOLOGICZNA ZABAWA - FIZYKA INFORMACJI, MATERIALIZACJA MYŚLI POPRZEZ KWANTY DO TEGO WYTWARZANE

Materiał filmowy jest bardzo prostą wersją, streszczającą wiedzę o obszarach, jakimi zajmuje się ESLN i przekłada je na system obróbki materiałów, jakim jest kodowanie. Korzystam ze wszystkich cennych uwag i reprymend nowoczesnego Fizyka Petera Jakubowskiego, zaznaczając, że materiał filmowy dla mnie jest strasznie ubogi w stosunku do tematyki już zaawansowanej i bardzo bardzo złożonej, i do tego co wiem a będzie tu w przyszłości, nie aż tak jednoznacznej, ale lepiej nie umiem tego na razie poprawić i przedstawić. Filmiki są tak trochę od końca, uzbrójcie się w cierpliwość. Wielu ludzi mówi: emocja, przyciąganie, uczucie, wrażenie etc. [takie uczłowieczone metafizyczne formy], podczas gdy budowana wiedza o kodowaniu, udowadnia, że te formy są konkretnymi namacalnymi mechanizmami. I obecnie są stosowane manipulacje między systemami [otrzymywanych sztucznie produktów], ale ich nie umiejscawiamy w hierarchii ciągłości, i nie wiemy jaka Fizyka je cechuje w stosunku do otoczenia - tego po prostu brakło! Bo się na to zamknęliśmy! Mamy klapki na oczach. [Pierwszy raz kręcę takie materiały, ubogie i uproszczone, wybaczcie mi ich niedoskonałość, prelegent to może ze mnie nie najlepszy, może nawet fatalny].

[[[Ten materiał będzie ewoluował w czasie aksjomatu. Dlatego, że ma to związek z PROGRAMOWANIEM, PROGRAMEM DZIAŁANIA jakie nas zasila i buduje hierarchicznie, programuje, Na razie jeszcze w tym materiale nie operujemy nowymi pojęciami. Dlatego aksjomat jest cyklem nauki, z każdą kolejną "klasą", udoskonalamy wiedzę podstawową.]]]

Film 1


sprostowanie\; [ ...to nie znaczy że pozbawiamy próbkę hierarchii i ona nie ma przypisania, ale dopiero w takim stanie omijania hierarchii, możemy ją przypisać nowym sztucznym systemom jak np tunele. To w przypadku pojazdów ESLN, natomiast w biotechnologii po prostu szczepimy coś z czymś etc. i mamy nowe funkcje, twory, produkty i ok - ale tracą możliwości wynikające z obwodowania i z hierarchii [o obwodowaniu będzie dopiero]. Natomiast takie manipulacje zmieniają całe pole macierzyste!, które przekłada się na człowieka i kody mu dyktowane, na nowo go rodząc [replikując] ze zbioru danych].

Kwantyzacja występuje w każdej skali, to jest wszystko to, co się rodzi, rośnie i pojawia namacalne, jednocześnie kwantyzacji towarzyszy budowane Pole jego Informacji [umownie nazywamy to pole magnetyczne], miejsce zapisywania danych jak na płycie CD, to jest nośnik, to ono w cyklach powtarzalnych [rotacja danych w puli] pozwala kwantowi ewoluować i programować się w jakiś system samodoskonalenia czyli dalszej ewolucji ["Tandem", tłumaczenie w aksjomacie].  W tym Polu powstaje zapis, a ten z kolei zapis produkuje jakiś kwant - oczywiście wszystko generuje tylko jedna zasada ROTACJI-OBROTU - to jest praca. Obecna nauka produkuje cokolwiek manipulując kwantami, ale strefę zapisu pomija, poruszając się tylko w świecie skawantyzowanym/widzialnym, natomiast istnieje świat Pola Informacji, również hierarchiczny!, który w przypadku dążenia do antygrawitacji czyli przerwania hierarchii ciążenia - również podlega manipulacjom, badaniom i eksperymentom - w ten sposób otrzymamy całkowicie nowe produkty, zbyt lekkie, a może nawet zbyt ciężkie, samozasilające, kto to wie - i ten dział nazywamy KODOWANIEM. Tym zajmie się Nowa Fizyka Informacji.
Dzisiaj mimo, że wycinamy fragment jak w filmie pokazałam, nadal mamy przypisanie hierarchiczne  w systemie 2 [film3] bo to macierz, bo nadal w warstwach tych niewidzialnych [informacji], po drugiej stronie "nano" istnieje efekt powiązania, ale sięgając bardzo głęboko w te warstwy magnetycznego zapisu, [oczywiście nie usuniemy całkowicie przypisania, bo macierz nas zbudowała] ale możemy do pewnego stopnia w systemie 2, nim manipulować, również za pomocą światła i innych rzeczy. Jest na to tylko jedna możliwość bezpieczeństwa - budowa Fizyki Informacji, dzięki której to zrozumiemy, na bazie Teorii Obrotu i manipulacja czynnikami naturalnymi, poprzez podporządkowanie tym prawom. Za każdą warstwą hierarchiczną stoją określone narzędzia obróbki. Hierarchia systemów zbudowana jest jak Forteca. Narzędzia nie są proste. 

Ten Aksjomat Badawczy po kolei tłumaczy jak jest skonstruowany człowiek, że każda warstwa systemowa buduje kolejną i w ten sposób otrzymujemy zaawansowaną budowlę, wciąż zależną od Kwantu Macierzystego i od poszczególnych systemów - przynależnego. Tłumaczy dlaczego się samozasilamy i jak ten mechanizm funkcjonuje i gdzie ma swoje źródło. Po prostu tłumaczy wszystko po kolei jak umiem to przekazać.

Gdy opanujemy tą wiedzę, zrozumiemy, że czas jest składową skali, po to by za jego pomocą dokonywać zmian próbek jak obecnie, ale to źle definiujemy, a przełanczanie naszego mózgu na rożne tryby warstw systemów w hierarchii, wyjaśni dlaczego "gubimy czas", "deprywację sensoryczną", "elektryczne mgły" i inne bzdury.


Film 2

Na kwantyzację Ziemi złożył się cały Wszechświat i Układ Słoneczny, Pole Magnetyczne jest tandemem z obrazem [materia] tego pola, są nierozłącznie w skali, choć na tym filmie upraszam trochę myląco -  to też hierarchia i kolejność, i do tej pory Ziemia jest modyfikowana przez zdarzenia w tym Układzie, choć skala czasu tej modyfikacji zbiorowej jest inna - wszystko się łączy, to co my [społeczność kwantowa i działania] wydalamy jako sygnały w warstwach niewidocznych poprzez mózg [Pole Informacji, które nieświadomie generujemy wszystkim co robimy i myślimy - myślenie jest formą warstw systemu jest też kwantyzacją] i to co wydalają gwiazdy i inne obiekty odreagowując zmienną, to wszystko tłumaczy aksjomat. Wiele z tych hierarchicznych ciągłości wynika z nauki o promieniotwórczości, radiacji etc.

Film 3

Wszystko co prezentuje film, ESLN zbudowało na założeniu wyjściowym jako wspólny mianownik -  Teoria Obrotu, dział spinotroniki wpisuje się w Teorię Obrotu, w charakterystykę 'wzrostową" struktury Wszechświata. Cały ten aksjomat poświęcony jest opisowi powstawania systemów i ich charakterystyce, na razie bardzo ogólnej, udowadnianiu, że tak jest i łączeniu gałęzi nauki wspólnym mianownikiem. Manipulacja systemem "2" [jak w filmie] stanowi układ współrzędnych dla przynależnych jemu produktów. Manipulacja między systemami 3, 4, 5 - da nowe materiały i produkty, ale KAŻDY SYSTEM TO INNA FIZYKA. [Można tak powiedzieć, bo każdy system jest całkowicie czymś innym i modyfikacja wymaga innych narzędzi]. A manipulacja tymi systemami zawiera w sobie czas, im bardziej pierwsza warstwa tym więcej czasu potrzeba do modyfikacji naturalnej, co jest oczywiste, ale skracamy to ciut, bo manipulujemy osiągnięciami technologi współczesnej. Czas to składowa skali przełożenia tych systemów.  To właśnie dlatego kosmonauta po za układem /systemem przynależnym w jakim oddycha, jaki jest jego kloszem/częścią - podlega bezhierarchii, czyli bezgrawitacj. Zrobiliśmy krok SIŁOWY którego nauka nie zbadała. O tym zjawisku pisałam tu sporo w różnych miejscach pod różnym kątem problemu. Dlatego kolejność aksjomatu ma znaczenie. 


Film 4

Próbka podlega wielu warstwom kodowym, jaka doprowadziła do obecnego stanu skwantyzowania. Tak jak w filmie nr 3, narzędzia wkraczają w zakres czasu i innych instrumentów. Stąd czasowa powtarzalność cykli w procesie kodowania. {To tak jak z Bonzai]. Bardzo nam w tym pomoże zapoczątkowany już dział nauki, ale chyba nie w Polsce pod nazwą "generator losowy", lub "pamięć zbiorowa". Teoria Obrotu i poukładanie w całość wszystkich rozrzuconych teorii na tej bazie informacji znacząco dokona tu przeskoku. Będziemy wtedy zagrożeni wojskowymi poprawkami, dającymi w efekcie urządzenia kontroli, jak sądzę. Bo w tej chwili zaobserwowano część zjawisk o jakich piszę, ale nie wiadomo "jak się one dzieją i z dlaczego". A Tandem to tłumaczy wraz z teorią obrotu.

OSTRZEŻENIE
Ostrzegam przed wyciąganiem wniosków do własnych badań, tylko z filmików, bo leniwym nie chce się np. czytać aksjomatu. Będą błędy. To, że na rysunku upraszczam system do cyferki i pola, to w rzeczywistości jest złożeniem, które należy pojmować jako całą mechanikę działania tego systemu - absolutnie nie opartą na obecnej fizyce ani klasycznej ani kwantowej! Jeżeli nie doczytacie i będziecie coś łączyć z tego bloga z czymś waszym, to zrobicie dalszą papkę. Nie wyjdziemy z burdelu, który nie definiuje ciągłości, na bazie mechaniki. Natomiast gdy wyjdziemy - obiecuję rozumienie wszelkich najbardziej niebywałych tajemnic wszechświata - WY to będziecie wiedzieć. A zmierzam dokładnie do najprostszych definicji i rozumienia najprościej jak się da tego, jak to się dzieje, że myślimy i jaką to jest częścią mechaniki i jak tym sterować, aby zmieniać mechanikę wybranych próbek. Metafizyka to dział POLA ZAPISU, to część systemów, tak samo wspólna jak pojedyncza, a te systemy działają na zasadzie mechaniki, która na tym szczeblu przełożenia zbudowała system zapisujący zatem kodowy.  Systemy nie znajdują się w jednym miejscu, systemy są różnorodne a ich obszary są rozległe bo podstawowe, jak cegiełka: węgiel.
Najpierw ta mechanika pozwoli nam separować i rozpoznać systemy, a potem fizykę dla każdego z nich, a potem narzędzia do budowy. Im dalej w najmniejsze składowe, tym obszerniejszą warstwą systemową są, zatem manipulacja nimi, by zyskać efekt zabiera czasochłonność. Jak w kolejności: najpierw rozłupujesz młotkiem, potem np. gotujesz, potem działasz chemią, potem falami, a jeszcze potem albo "wcześniej" używasz kodowania i programowania. Używasz skali przełożenia i innej fizyki do innego zadania. W kodowanie akurat sięga antygrawitacja. Skala znajduje przełożenie w rożnych narzędziach obróbki. Po prostu można coś zakodować i napromieniować, ale potem trzeba czasu aby to "urosło" wedle kodu. Pewnych rzeczy nie uczynimy dostępnymi teraz narzędziami, choć nam się tak marzy - Roboty Dextera. Nie - bo nie znamy Pola Informacji i przypisania w sferze zapisów, to składowa każdego z nas, wszystkiego. [Jezu, dla mnie to łatwe, ale nie wiem czy to jasno tłumaczę]

Film 5

To nie jest tak, że ja sobie te systemy nawymyślałam, w tym projekcie nie ma wymyślania, obecna nauka wymyśla, co by spasować z czymś innym - a tutaj w aksjomacie tak się nie dzieje, to, że wiem o systemach jest wynikiem dobrych założeń, które pokazują mi kolejne procesy. Drugi wynika kolejno z pierwszego. Powstają zatem w obecnej nauce błędy. 
I dlatego, że są te błędy, to obecna nauka osiągnęła tak wiele, a tak! - ale z drugiej strony nie mamy podłoża myślenia ekspansywnego - wyjść po za obszar przypisania, replikować się, zachować ciągłość rozrodczą. Nauka to przerywa niewiedzą. To są zagrożenia. Ratuje nas to, że zażywamy coś co skonstruowaliśmy w naszym kloszu systemu macierzystego nr2. Ale i to zaburzymy niebawem.
Nie ma w obecnej nauce teorii całościowej dla tworów jakie konstruuje i wymyśla. A ESLN ma wszystkie prawdopodobnie, w zakresie systemu 2 dla 1, [jak w filmie 3]. Bo jest to logiczne skoro oddychamy systemem 2. Jeśli jest Fizyka i Fundament konstruowanie jest wywodem i tak powinno być, po kolei widzimy co i jak się zdarza/rośnie i kształtuje, zatem na wszystko otrzymujemy odpowiedzi. Jeżeli ja spadam na trawę to podlegam fizyce ciążenia, jeżeli ja oddycham to podlegam innej fizyce innego systemu, jeżeli trawię to też podlegam innym systemom komunikacji. Pytam siostrę czy jeżeli oddycha powietrzem to czy wie że jest ono jej nieodłączną częścią. Odpowiada pytaniem: To jak ja oddycham powietrzem to ono jest mną? Oczywiście - w hierarchii systemu budowania musiało powstać jako pierwsze. Jak zanieczyścisz powietrze zachorujesz. Jeżeli to wchłaniam, to jest to inna fizyka. Jeżeli ktoś mnie zdenerwuje podlegam też jakiejś fizyce tego stanu. ESLN to wie.
I na wielu błędach niewiedzy i złych definicji funkcjonujemy Panowie moi. Trzeba tu posprzątać, a kobiety się do tego doskonale nadają jak widzę w reklamach domestosów.

To dowodzi jak skomplikowane rzeczy budujemy i nie do końca potrafimy wyjaśnić dlaczego one działają, skoro nie wiemy dlaczego człowiek ma określony czas życia i zasilania - a ESLN wie. To nie jest jakaś wielka trudność. Zapewniam. Jeśli ten jeden ESLN-owski czynnik uznamy to pomyślcie jakiego dokonamy skoku. 

Dlatego jest cały ten aksjomat, by zweryfikować dane database ESLN. To wasze zadanie. Ja jestem Twórcą Architektem. Potrzebuję bazę pod produkt. Korzystam z gotowego betonu, a nie robię go sama. Fizyka to beton.

Jeszcze coś czym zaawansowanych być może zaciekawię, a mianowicie materializacja informacji, poprzez kwanty do tego celu wytwarzane:

 Film 6
..Nie mamy wpływu na czas realizacji naszych kodów myślowych, bo nasze kody znajdują się po za nami już w Polu Macierzystym, dlatego czynnik szeroko tu wyjaśniany jak "puść i zapomnij" przełożony na mechanikę i wyjaśniony aksjomatycznie - "włączanie i wyłączanie" pomiędzy tandemem, przełącza nas z pola na pole, skala na skalę. [Dlatego śpimy, co też tłumaczy aksjomat, bardzo elegancko mniej więcej pod koniec 2011]. Teoria Obrotu wyjaśnia dlaczego informacja nadawana zawsze do nas powraca, możemy być pewni, że każda myśl daje skutek. Dlatego ostrzegam przed nierozważnym kodowaniem. Zapewniam, że blok jest bardzo ciekawy w przełożeniu na pracę każdego z was. 

Ale mamy wpływ na mechanikę Pola Informacji, aby przyspieszać tą realizację kodów na naszych próbkach i prostych w hierarchii substancjach. Co ciekawe pisałam o IBM i ich nowych celach. I wygląda to analogicznie. Jest zbiór danych firm w sieci, IBM zastanawia się jakimi sposobami wychwytywać najistotniejsze i robić z nich narzędzia. Na tym przykładzie Fizyki Informacji jaka w realu nas otacza i funkcjonujemy wraz z nią - widać wskazówki jak to robić. Pod warunkiem, że zaczniemy budować hierarchię komputerów. Sztuczna inteligencja wymaga Pola Informacji wraz z systemem informacji zwrotnej.  Ale to już za dużo info' w tym opisie. 

Uczymy się o potędze myślenia, coachingu i innych siłach które "prowadza cię do sukcesu". A nie mamy nadal wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje, że "myśli się materializują". Do tej materializacji służą zadaniowe kwanty sterowane informacjami w Polu zbudowanym hierarchicznie. Film pokazuje mechanikę działania naszych myśli w Polu Informacji, a cały ten aksjomat tego dowiódł, to co w filmie wyprowadzałam krok po kroku od 2006r.
Sprawni umysłowo zdołają to testować na sobie, natomiast dla mniej sprawnych należy to dowieść w laboratorium. Już mamy "teleportację" fotonów i ich reakcję na myśli ludzkie, zatem zapewne wchodzą w warstwę łączącą nas z Polem Informacji. Jak robić takie eksperymenty opisywałam i powtarzać tu nie będę. Im bardziej zrozumiemy mechanizm tym łatwiej się nasze myśli będą realizowały, będziemy wiedzieć jak używać tej materii w służbie dla nas, będziemy ja rozpoznawać. Dodam tylko, że jest to materia tak delikatna i warstwowa, że opanowanie techniki "wyłączanie", załączanie" {Tandem i jego zasada działania] znacznie ułatwia eksperymenty.
Nie wszystko jest dostępne, bo poruszamy się w świecie kodów, czyli ogromnej ilości hierarchicznych informacji. Hibernację zapisu kodowego pojazdu ESLN, można przyrównać do hipnozy na człowieku. Panowanie nad jakimś stanem za pomocą mechaniki warstw informacji - czy też elektrofal/sygnałów mózgowych.
I a pro po wróżek - wiemy tyle ile jest informacji w Polu Informacji. Jeśli ich nie ma to dopiero będą się budowały. Jeśli są korzystamy z nich. A czasem stanowimy dla informacji medium.
Metafizyka w prosty sposób przejdzie na podłoże fizyki - komputery i światło będą generowały przepływ składowych naszych próbek, a zatem będą potwierdzały wpływ Pola Informacji na próbkę. 

To bada świat! Czy Polska również?  Bo to w Polsce mamy Teorię Obrotu na ESLN to ona jest podstawa całego wywodu, którą wyjaśniam,  jest ona kartą handlową. Bajek nie ma, są fakty. Eliminujemy luki naukowe tyle ile się da. A dział zapisów jest niesamowitą maszyną wyjaśniającą i do sprawdzenia namacalnie, niestety czas i skala jest naszym systemem niewolniczym w przypadku używania myślenia.
Urządzeniami współczesnymi dodatkowo "usuwamy" ten czynnik czasu, np zastępując telepatię telefonem, "robimy" wszystko to z czym kwanty walczą i uwierzcie mi na słowo, że jest w tym blogu wiele szokujących testów, które tłumaczą dlaczego mamy tak robić i w jakim kierunku podążamy.  Szukam niewyjaśnionych światowych przykładów i wpisują się one w ciągłość. Choć pewnie współpraca z laborantami da większe poparcie niż sama teoria, bo teza to już dawno nie jest. 

Zrozumienie Pola Informacji i trzymanie się zasady Teorii Obrotu w dziale Spinotroniki przecież, da zrozumienie Narzędzi Przełożenia, a to z kolei da wyjaśnienie dlaczego metoda otrzymywania pojazdu ESLN jest taka, a nie inna.

Film 7

Te spirale są bardzo uproszczone, pamiętajmy, że na wzór Pola Magnetycznego funkcjonuje mechanizm rozsyłania i zarządzania Informacjami, w każdej skali kantowej. Zawsze przechodzą przez punkt wyjścia, wchodzą w obieg, potem wracają z zebranymi danymi. Kod czwórkowy. Do wszystkiego dochodzi wywodem aksjomat, dlatego możecie to sami weryfikować. Nie podaję wiedzy z "powietrza", Teoria ma początek w prostej obserwacji i kolejną analizę na założonych zasadach. To inżynieria i logistyka myślowa na bazie ludzkich odczuć i łączona z naukowymi rzeczami. Mianownik wspólny. Sami to potwierdźcie sprawdzając aksjomat. Znalazłam i poprawiłam starszy post:
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/06/brain-and-minde-meat-and-magnetic-field.html

Film 8

Chcę podkreślić to, że nie jestem Fizykiem. To co ja uznaję za logiczne i możliwe, i moja wyobraźnia do tego dochodzi etapami badań i analiz - może nie być aż takie proste w praktyce, bo aby operować promieniotwórczością służącą kodowaniu musimy mieć odpowiednie zabezpieczenie, potrzeba weryfikować wspólne myślenie. http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2012/03/montauk.html To fizycy mają zbadać. Specjaliści. To wszystko nie dzieje się tak prosto jak na filmie, nie w jednej skali i nie w jednym systemie. To mechanika i informacja zapisująca coś w czymś co buduje. Omijanie hierarchii tak na prawdę nie jest jej omijaniem całkowitym, bo musiałoby być po za orbitą, a my wciąż operujemy w jednym systemie tlenowym 2 [składającym się z wielu warstw składowych i to jest dla nas najważniejsze]. Nazwałabym to skokiem przez systemy. Systemy nie są podobne, są bardzo skomplikowane w korelacjach, to nie jest łatwe. Każdy jest jak inny świat. Opisać nie sposób.
My manipulujemy hierarchią przypisania tylko w pewnym zakresie skali współrzędnych. Dlatego mylne jest nazywanie pojazdu ESLN antygrawitacyjnym, ale na razie nie umiemy sobie wyobrazić inaczej jego formy. To ściśle umiejscowiona substancja, której należy stworzyć kanał komunikacji. Jak widać na tym modelu pojmowana potocznie antygrawitacja nie może istnieć bez odłączenia czy budowania kanału informacyjnego. Nie ma czegoś takiego jak próżnia, pustka i nicość. Wszystko jest ze sobą hierarchicznie powiązane w stopniach przełożeń.
W zakresie przypisania, my już takich skoków między systemami zrobiliśmy mnóstwo - sztuczne serce jest takim przykładem. Drzewko Bonzai jest też takim przykładem, Kosmonauta również. Ale ktoś skonstruował lasery i broń pogodową - ona pokazuje gęstość i modyfikację powietrza z jakim mamy do czynienia jako materiał - za pomocą radioaktywności, a ta z kolei przekłada się na kwanty, modyfikuje je - czyńmy to zatem świadomie w służbie dobrej technologi - dodajmy tylko do tego MECHANIKĘ. To jest zwykły materiał, a zarazem nasz składnik funkcjnowania. Natomiast Pole Magnetyczne jest nadsystemem Powietrza i jego składową. Tu tkwi tajemnica kodowania.

OBWODOWANIE SYSTEMÓW
[wybaczcie amatorszczyznę, wstaję rano i mnie bierze natchnienie]

Film 9

Film 9 - nawet w taki prościuteńki sposób myślowy można zdegradować pojęcia "zbudowani jesteśmy z atomów". [Co w tym blogu notorycznie udowadniam, że nie istnieją atomy]. Gdybyśmy byli zbudowani z jednego rodzaju klocków to byśmy nie funkcjonowali, jaka to konstrukcja by z nas była, jakby nas ulepiono z "prochu", ziarenek atomowych. Jak można było taką "debilną naukę" stworzyć? Mało na tym, dodajmy do tego debilizmu kościec, żyły, narządy wewnętrzne, układ nerwowy, temperaturę, białka - i powiedzmy że ta połączona precyzyjna maszyna jest z atomów - [i jak powstała? stąd milion kolejnych bezsensownych zagadek na błędnych założeniach]. Dziecięce myślenie, bo podłubaliśmy w człowieku i rozdrobniliśmy go siekając, na coraz mniejsze porcje, dało wniosek, że z w końcu powstaliśmy z...atomów.  NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO. Już na prawdę jest pora na myślenie o hierarchii powstawania systemów, które w ostateczności dały NAS.  Pora na mądrość. 


Film 10


film 11
...Cokolwiek byśmy nie wyjęli zawsze zawiera w sobie całość kolejnej hierarchii.


film 12
TE SYSTEMY BUDUJĄ CZY POWOSTAJĄ - OBJĘTOŚCIOWO, NIE wymiarowo czy płaszczyznowo etc. Wymiary nie istnieją - ISTNIEJE OBJĘTOŚĆ JEDNOLITA.


film 13
Im system bardziej złożony tym bardziej złożony obwód w swoim funkcjonowaniu, nie porównywać do "elektryczności". Oddychanie, również jest obwodem. Na obwód patrzymy jak na konstrukcję POWIĄZANĄ. Bo już mamy skonstruowany system wraz z elektronami, który stanowi bazę przełożeniową. Stąd też wyjaśnienia elektrostatyczności, która zamyka się w warstwach systemowych rożnych, ale na bazie jednego wspólnego składnika skonstruowanego wcześniej niż późniejszy system.
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2011/04/links-oh-god.html

To wszystko należy uporządkować, ale ja sama temu nie podołam.

http://wn.com/The_Physics_of_Crystals