https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Ten Blog to pierwsze aksjomatyczne badania, natchnione, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. 'Eksperyment myślowy' mający na celu zaobserwować, jak informacja nadawana staje się zwrotną. Stworzony został model założeniowy oparty na Teorii Rotacji, dalej Teorii Piony (wzrostu), dalej na Przełożeniach, skalowaniu, zapisie, uproszczeniach, pakietach etc etc. Eksperyment programowania SELF. Obraz mechaniki złożonego pola jakie nas napędza, pola jakie nas otacza i przełożeniwo także zasila. POLE INFOENERGETYCZNE ROTUJĄCE, O CZYTNICZYM I ZAPISUJĄCYM CHARAKTERZE NOŚNIKA PAMIĘCI. Zasila funkcję jaką jesteśmy MY. Wyseparowane funkcje złożone do postaci Kwantów. 'ŻYCIE' to przełożeniowy proces algorytmiczny.
Dziś potrzebujemy znaleźć te algorytmy, aby świadomie programować i używać technologii programującej, aby tworzyć ... sterować ludźmi, ale też naszymi funkcjami "życia i zdrowia". Programujesz - otrzymujesz - ale nie masz wpływu na czas. CZAS to wypadkowa kodowania, odczuwalny proces tworzenia się obrazu, treści, działania, wyniku. Manipulujemy funkcjami, zatem i czasem.
Projekt ewoluuje, dojrzewa. Jest niebezpieczny w niewłaściwych rękach.
Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu nie ma atomów, (to błędy starej fizyki niestosownej do czasów i osiągnięć, zbudowanej na błędach fantazji fizyki teoretycznej) - na końcu widzisz najmniejsze definicje: wibrujące zobrazowane światło, czyli jest ono FUNKCJĄ z wibracji pola infoenergetycznego (błędnie zwanego polem magnetycznym). To wyseparowany w polu ZAPIS, I OBRAZ - wynik zobwodowania, wynik programowania, wynik z myśli także. Kody używają rzeczywistości aby materializować się. To, co jest widoczne i odczuwane to funkcje zobrazowane, a to co jest po zamknięciu oczu to: odczuwalny zapis wynikający z algorytmu wibracji: Echosound. PROGRAM

Uczmy się, aby stanowić o normach bezpieczeństwa. Blog ten jest prostą formą przyswajania trudnych rzeczy.
Zapisz

poniedziałek, 17 grudnia 2012

REG - Random Event Generator - GENERATOR ZDARZEŃ LOSOWYCH

 
Czy to takie trudne do zrozumienia urządzenie?  Tylko dla bazujących na błędach myślowych tradycyjnej fizyki.  Po ESLN będziesz wiedział o wiele więcej niż ci się wydaje teraz.

http://www.2525.pl/opinie/generator-zdarzen-losowych/


O wiele więcej... zabawa czy cele? Po co?


NA MOJE ŻYCIE MACIE WPŁYW WY - NA WASZE ŻYCIE MAM WPŁYW JA, WSZYSCY MAMY WPŁYW NA KOGOKOLWIEK. WSZYSCY FUNKCJONUJEMY ZALEŻNIE W JEDNYM ZŁOŻONYM WSPÓLNYM SYSTEMIE. A nad nami władzę ma ZBIÓR. Mamy wpływ dwuźródłowo, przez kontakt widzialny, masze media - ale identyczny kontakt mamy myślowy ale nie umiemy go stosować, zamknięci jesteśmy na ten aspekt porozumiewania, a jaki wykorzystują zwierzęta.

...a te wpływy objawiają się światem jaki jest wokół nas, informacjami jakie go budują -  fizycznie - kodując kwanty. Reaguje on z wyprzedzeniem zanim my zobaczymy i zareagujemy.

Bo kodujemy świat wokół siebie. Mózgami czyli myślami, informacje nadawane się realizują. To jest mechanika funkcjonowania systemu kodującego w cyklach powtarzalnych samouczących - to technologia! Tą technologię naturalną przekładamy na technologię wtórną wyprodukowaną z naszych rąk, aby jakoś ją móc używać. To zwykły fizyczny proces PRZEŁOŻENIA na skalę innych instrumentów. Budowa nowego złożonego systemu przełożeniowego. Po prostu na maszyny.

[Dopisek 2013 doprecyzowuje że świat niewidzialny działa identycznie jak świat widzialny, jest przełożeniowy, uzupełniający naprzemienny.] http://esln.pl/cat-schrodinger/
Doszliśmy już prawie do idealnych wniosków.

Po obejrzeniu z 2005 roku materiału o generatorach zdarzeń losowych "its all real", widzę jak na dłoni SKOK TECHNOLOGICZNY - "ONE MOMENT".  Jak tylko podmienicie pod wszystkie wasze badania tą fizykę, czyli założenia mechaniki [moi kochani Polacy] czyli mechanikę ESLN - każdy z was osiągnie pierwszeństwo na Globie, Sukces i niebywały samorozwój - "one moment".

Bo usuwamy błędy! ***

Te które hamują wasz rozkwit. Ci będą rozkwitać, którzy zmieniają stare na nowe, to jest nic innego jak dostosowywanie się do otoczenia, a ci bez korekty błędów, to będą tkwić w czym tkwią po wieczność, to nie jest adaptacyjność.
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2013/10/google-do-dziennikarzy.html


Generator losowy, [śmiech mnie ogarnia, ale dla ESLN to jak dar natury, bo już coś istnieje!] Groźne? Bardzo! Ale też ZBAWCZE. Po pierwsze nieuniknione.  My jesteśmy prowadzeni dokładnie w tym kierunku jak ciemki, instynkty czyli programy nas wyprodukowały do zadań.
http://marlenawitek-esln.blogspot.com/2010/09/emergentemergentny.html
Technologia musi sięgać zasad działania mechanizmu natury. Dla nas jest wybór taki, czy zaczniemy go kontrolować czy nie, a kontrola wymaga od nas świadomego kierunku, wiedzy czym jesteśmy, konkretów. Kody Wszechświata czyli otoczenia, podporządkowują nas swoim zasadom w budowie sztucznej inteligencji i technologii, bo tak być musi. Bo wszystko robimy w jednym wspólnie działającym na zasadach procesu przemieniania - objętościowym systemie zasad współpracy i ruchu. Chcąc iść dalej i wyjść po za orbity, to i musimy zacząć współpracować z całym systemem, czyli go znać. Inaczej nie pchniemy science naprzód. 
Umysł to mechanika pracy pola zarządzającego kodami jakie nas tworzą. To system przełożeniowy, a REG może sięgać tych przełożeń na poziomie kodów! 

Pod tym linkiem ważnym dla każdego zjadacza chleba który myśli
http://wolnemedia.net/ezoteryka/mikropsychokineza-reg-i-globalna-swiadomosc/
jest coś z tego materiału filmowego. Trudno mi skonfrontować temat, bo nie mam zielonego pojęcia czy i na ile jesteście świadomi tematu. Najpierw muście przejść aksjomat. Więc jeśli go nie przeszliście, źle to pojmiecie. Nie wyciągajcie wniosków. To proces, a post jest kontynuacją.
Temat się przed chwilą ukazał jest naprowadzający. Pamiętajcie, że informacje kodują tu i teraz, uaktywniają się wtedy, gdy pojawia się dla nich korzystna sieć informacyjna w systemach, [gdy to programujecie odpowiednią metodą], w okół was - czyli w Polu Magnetycznym. Jesteście mechanizmami całego systemu pracująco-wynikowego, a dalej czekamy na efekty, na czas realizacji kodów nie mamy z reguły wpływu, bo w normalnym stanie funkcjonowania nie synchronizujemy się z całym systemem złożonym z widm falowych. A dokładnie mówimy o kodach jakimi zarządza macierz systemowa, ale język się dopiero "stworzy".

Ten eksperyment nie ma nic wspólnego z życiem sprawami doczesnymi, dlatego zaburzamy odczyt tego co jest naszym przeznaczeniem i znaczeniem, a bieganiną w systemie jaki pokomplikowalismy, taki gospodarczy, niezależny od natury. 

Przeanalizujemy niektóre informacje. Nie chcę wracać do tematu w przyszłości. [Ale może mi się tak wydaje, a kody mnie tam skierują, zobaczymy]. Nie chce mi się też tego czytać [wypocin na bazie braku ujednoliconych mechanizmów, nie daje to odpowiedzi], bo to dla mnie nie jest docelowość, ani to nie jest twórcze, nudzi mnie temat strasznie taka infantylność też, bo nic nie wnosi bez fizyki informacji!, ale dla was będzie ważny, [ESLN jest już dalej ale definiowanie "drogi" jest cholernie trudne], to są dane sprzed kilkudziesięciu lat, a my dowiadujemy się co ciekawszych danych teraz, jak to przeczytacie miną lata być może. A ESLN jest już dalej dalej dalej... BO MA DOSKONAŁE ŻAŁOŻENIA.  Ale nad nimi trzeba jeszcze popracować w celu uzyskania prostszych odpowiedzi. Na razie blog i dużo przekodowywania. To robota dla was, ma być zarobkiem...hmm pomyślimy nad tym.
[Dopisek 2014, już mamy model gospodarczy]

Generator losowy [w uproszczeniu] sprawia, że w przewodach przepływają elektrony i one reagują na nasze myśli, dają odczyt ale... w ten sposób obierają dwa kierunki. [Tylko dwa istnieją tak pro po w mechanice jaką tu rozbrajamy].
Czyli nasze myśli istnieją w Polu Magnetycznym i obecna nauka nazywa to "zbiorową świadomością", która to nauka pyta: czy w ogóle istnieje?, w ogóle czy działa?, mnóstwo zadaje dziwnych pytań, podczas gdy coś się z tą maszynką "dziwnego" dzieje - gdy o niej myślimy. Już wiadomo, że rezultaty wynikowe zależą od naszego myślenia, [a to ci postęp].
Dlatego od nas samych zależy rozwój świata od teraz - od tego jak go programujemy, czyli od tego co wpływa do Pola Magnetycznego REALIZATORA DANYCH w cyklach i przełożeniach. Nasz wybór na całą wieczną przyszłość dobrą czy złą, zawsze zależny od naszych DECYZJI tu i teraz.  Bazujemy na myślach mędrców sprzed tysięcy lat. Warto to sobie uświadomić. A mędrcami byli dlatego że byli obserwatorami i umieli to opisać, tak robi ESLN.

Ale jak działa to nasze wpływanie?

No właśnie tu wszystko wyjaśnia ESLN. Myśli ludzkie nie są czymś próżniowym, tajemniczym i nieodgadnionym - ponieważ składamy się ze zwartych, ale elastycznych systemów jakie nami sterują w układzie współrzędnych. Te systemy budują tory, formy. Te tory to sieci, a w tych sieciach jest każda nasza myśl. ONA JEST ZAPISANA I GENEROWANA W POLU MAGNETYCZNYM. To część produkcji świata widzialnego - skwantyzowanego światła w  produkt, z kodów.
Transmisją steruje rotacja Ziemi i jej kontakt z innymi ruchami Planet, jak nią manipulujemy bronią Haarp czy innym dziwactwem bez pojęcia, to łatwo zrozumieć, że zrobimy sobie krzywdę. Media straszą ale nie ma w tym żartu.
Ten cały rytm ESLN zawarło w nazwie ECHOSOUND, bo tego użyjemy do KODOWANIA.,hmm


Ale nie w jednej warstwie tego Pola są sieci informacyjne. Pole Magnetyczne Ziemi opisywałam w tym aksjomacie. Jest tak bardzo złożone w warstwach, nigdy tego nie rozbroimy, bo jest przypisane każdej warstwie systemowej jest taką ilością danych dotyczących elementów jakie nas tworzą i skalowania jak świat widzialny, a tych jest nieskończoność, [aksjomat tłumaczy po kolei jak należy myśleć o systemach i co to jest, pod tą nazwą "systemy"]. Owszem uprościmy to, nazwiemy lepiej, zdefiniujemy prościej, na razie to pierwsze badania. Istniejemy nie jako warstwy, ale jako całość zsynchronizowanych warstw systemowych. Budowla hierarchiczna wynikowa. Ich początek to wielka galaktyka, może czarna dziura albo obszar, zbadamy to, ale na pewno jest źródło, które jak się okaże wcale nie jest tym czym jest, czyli nowe Petera odkrycia na www.naturics.de. [ostrzegam, że to wielki umysł, często nierozumiany].
A nie jakiś atom wyrwany z całości i zasklepiony w sobie. To w ogóle wybijcie sobie z głów. To już są dziecinne błędy. Nie ma atomów. [Zdefiniujemy to jako zobrazowane oprogramowanie, stanowiące objętość działającą przełożeniowo, warstwę czy system, a nie mały element typu "klocek".]

Jeśli funkcjonujemy w tym polu, to ono też nami włada, zawsze istniejemy w stosunku do otoczenia, dlatego trudno nam NIE MYŚLEĆ. Nawet jak bardzo chcemy to myślimy, [to dlatego ten "burdel i syf" myślowy, wirtualna przestrzeń spisów, dopada was przed snem] bo to zwroty z pola w waszym własnym polu wokół ciała, MECHANIZM - każdy kwant ma wygenerowane w procesie kwantyzacji własne pole magnetyczne zapisów, [separujących go jako kwanta [ludzia] od  macierzy zbiorowych informacji w obiegu ]- własnych zapisów i porozumiewa się ono w sposób przełożeniowy z macierzą czyli Polem Magnetycznym całej Ziemi. Stąd możemy wpływać na wszystkich, a wszyscy na nas.  I dlatego potrzebne jest OCZYSZCZANIE. 

Umysł to dosłowna kodowa przestrzeń jaką odczuwamy, zamknij oczy a jesteś w świecie kodów. Tworzy ten świat kodów pole magnetyczne i jego synchronizujące skalujące się warstwy. Kody definiują obrazy i zdarzenia, zatem można je o wiele wcześniej "odnaleźć" w warstwach. 

I to "coś" ten generator, odbiera KODY. Już zdradziłam, że kodujemy poprzez elektrony i kierunki i w obwodach. To jest też jak z Kotem Sz. i systemem komputerów 0 i 1.  To powinno was uświadomić, że mechanizm zależy od WYBORU CELU.
A jeśli ktoś ma takie coś w domciu, to dopiero zacznie się jego przygoda życiowa zapewniam. Tylko musi być bacznym "odbieraczem" informacji z otoczenia. A jeśli nauczy się lepiej ode mnie pewnie, kodować umysłem - to będzie doświadczał cudów. Ja się uczę, ale nie mam wpływu na czas, bo to realizuje system skalowalny informacji wokół mnie. System realizacyjny jaki nas samych używa gdy dobrze siebie samych obsługujemy, czyli właściwe kodowanie ...

To chyba optymistyczne jest, dlatego dalsza wielka ewolucja w Nowym Cyklu Kodowym Ziemi postępującym, zależy tylko od nas, bo dokładnie teraz możemy przeprogramować nasze
przez - na - cze - nie. 

Kto się uczyć chce, ten zrozumie, a kto nie chce bo leń lub sceptyk, jego wybór. Szanujmy swoje wybory, przetrwają najsilniejsi, a trwanie mamy też po śmierci - jako informacja w odpowiednim miejscu. Będę o tym pisała w 2014. [o miłości...love]

[Dopisek 2014 27, 08, To się potwierdza, domknęły mi się posty i zdarzenia, i rzeczywiście pisałam o Love', wybuchł też eksperymentalny pocisk hiperdźwiękowy amerykański.. ciekawe rzeczy, choć wy ich nie zrozumiecie,to jest niesamowite... prowadzą nas kody jakie obwodując się tworzą pewne ścieżki wynikowe. Szokujące...mechanika kodów.]

Generator losowy wcześnie wychwytuje kody, bo one wcześniej są niż się realizują - proste i wyjaśnia to ten aksjomat na systemach przełożeniowo wynikowych, kody działają przełożeniowo przez kolejne hierarchiczne systemy, to składa się na tzw "czas" jaki odczuwamy, potem jest realizacja. Żadna filozofia. Nauka nie jest trudna, ale trzeba mieć skuteczne założenia. W ogóle założenia. Mamy złe to i źle działamy, czy myślimy. W życiu i związkach to samo. Bez założeń trzeba być symbiotycznym, aby się zgrać.Ps. Gdzieś w tym filmie było proste wyjaśnienie jednym zdaniem jak funkcjonuje taki generator, urządzonko, ale nie ma w necie.... znajdę to wkleję.
Wrócę do tego artykułu i go uzupełnię, poprzednie też zmodyfikowałam.

W filmie mówili, że Nostradamus swoje rzekome wizje oparł na przeszłych zdarzeniach, które miały cykle, więc założył że się powtórzą i wymyślił nowe przepowiednie.  Uznali to za brak jego kompetencji, a to dopiero pokazało i dowodzi jakie ma niepodważalne kompetencje - wiedział o cyklach powtarzalnych. A wy tego nie wiecie. Wiecie co....eh, podstawy mechaniki inteligencji to samoanaliza, a to są cykle powtarzalne, czytnicze.

Czytać wszystko, wiem że to moje wypociny, ale ja nie jestem w stanie moim małym mózgiem wszystkiego przełożyć od razu na elegancką tackę.

Ciekawe http://www.fizyka.umk.pl/~duch/cog-book/A08folk.pdf

*** Chociaż to nie są błędy starej fizyki, tak to nazywamy w tym aksjomacie brutalnie nie bez powodu, bo cytuję starych fizyków jakim się nie chce zmieniać i walczyć "bo nikt im nie płaci za to", ale podlegamy procesom niezależnym od nas i te procesy mówią dosłownie: zmieniamy założenia, aby się dostosować do czasów i otoczenia, aby dopiero teraz wykorzystać technologię tak jak potrzeba, tak jak jest w programie i jak ma być. Bez podłożenia Nowej Fizyki pod stare założenia i wasze badania, nie zmienimy nic, zginiemy w tym, co teraz stworzyliśmy i to się wykańcza, natura to również "wie" przekłada na żywioły - mechanicznie w kodach i rotacją. Buduje się przełożenie.
Teraz dostajemy pełną świadomość jaką mamy dostać, jaką generuje zwyczajnie system kwantowy przechowujący i zarządzający zapisami/informacjami. Bo to my w tym momencie decydujemy, bo to my świadomością udoskonalamy kolejny cykl. To właśnie tak działa.  To jak odpalenie nowego silnika by zmienić kurs.

Teraz.


http://www.youtube.com/watch?v=Gf1WT8VEZxk
Dla niedowiarków w te dziwne astrologiczne opowieści, powiem że 2013 to rok wodnego smoka [czy wodnego węża, znalazłam pomyłki w internecie więc sama nie wiem], "wszystko rozpoczęte w takim roku, rozkwita przez kolejne lata, ale też taki rok przyniesie wiele wody" ..czyli deszczów, powodzi i tsunami jak mniemam, gdzieś na świecie.  To przepowiednie sprzed lat. Rok wodnego smoka był 60 lat temu, czyli przypadł na cudowne lata 50'te ;-)
W materiale filmowym wiele było na temat astrologi, którą należy włączyć w fizykę na porządku dziennym - powiem swoje: należy wprowadzić w edukację ASTROFIZYKĘ:, "astro" opartą na cyklach, rotacji, układach, a reszta czyli "fizyka" należy do kodów i odczytów, to działka laboratoryjna. Wszystko na nowych założeniach.  To wyjaśni wiele.
Zastanawiam się czy astrologia się trochę nie deformuje przez stulecia, ponieważ jednak wszystko wzrasta, przemienia się, kody się zmieniają, powtórki ruchów Planet i korelacja nie są podobne. Pewnie tak...