https://lh3.googleusercontent.com/-f4_NmqpN2co/VstfEMrAL2I/AAAAAAAASLw/zpotk47M2AU/s972-Ic42/1.png

Blog to pierwsze absolutnie aksjomatyczne natchnione przemyślenia, jakie są informacją zwrotną na wysyłane kody myślowe. Programujesz, otrzymujesz - nie masz wpływu na czas. Projekt ewoluuje, dojrzewa, streszcza wartości. Jak cię ciąć i ciąć, to na końcu widzisz wibrujące zobrazowane światło, wynik zobwodowania, to wynik programowania. Pole wokół funkcji (a nie cząstki) to zapis tego co widoczne - zapis wynikający z algorytmu wibrac. Echosound. PROGRAM
Zapisz

poniedziałek, 2 lutego 2015

TECHNOLOGIA STWORZYŁA ŚWIADOMOŚĆ.

List od czytelnika:  "Witam i pozdrawiam gorąco, nurtuje mnie już od dłuższego czasu pytanie jak daleko zaszliśmy, by przekazać świadomość w mat nie ożywioną - rok 2025 czy wcześniej, bo podzielam Pani myśli .. dąży do tego faktu .."

Odpowiadam:
Błąd starej nauki, percepcji i założeń ze średniowiecza.  Nie ma materii ożywionej i nieożywionej. Dzięki badaniom i nanotechnologii również  - wiemy, że mamy do czynienia z OPROGRAMOWANIEM ŚWIATŁA jakie na stworzy, nas funkcje. Koniec. 

Mały czip cyfrowy robi w mózgu rewolucję. Dlaczego? Bo powiązanie kodowe pola magnetycznego, z wynikowymi "cząstkami elementarnymi" jakie tworzą naszą budowlę przecież, postać ludzką - to jedne tandem twórczego oprogramowania dającego obraz. Czyli to co czujemy pod postacią ciała. 

Ale nie istniejemy jako ten "cielesny" wynik w próżni!!!!!!!!!

Całe ciśnienie i składniki wokół nas sprawiają że KODY I OPROGRAMOWANIE odczuwamy jako trwałe ciało. To czyste złudzenie. Cytuję naukowe obecne osiągnięcia i wyniki starej nauki i fizyki, zresztą po raz kolejny: "Człowiek w 99% składa się z niczego". {Świat Nauki}

Bo czym jest? Czystym programem. 

Nie ma materii żywej ani też martwej! Jest funkcjonowanie wszystkiego wokół nas poprzez przełożenie, czyli szczeble hierarchii powstawania funkcji. Te funkcje jakie najpierw powstawały dzięki skali kosmosu potworzyły pod funkcje {pierwiastki} z jakich jesteśmy zbudowani. To ewolucja wyniku kodowania. Dlatego to kosmos tworzy całość!!! A nie jak nowe odkrycia o jakich linkuję na Facebooku, "Żelazo powstało w kosmosie". Cóż za błędne postrzeganie. 

Czyli u podstaw powstających obrazów czyli ciał jakie namacamy {to wciąż kodowanie, czysty Matrix} mamy co? TE SAME ALGORYTMY!!!!

To jest właśnie skalowanie, obwodowanie i postaciowienie się coraz bardziej rożnych funkcji. Nas w tym.  "Ożywienie" to pozorna postrzegana wartość czasowa jako "życie". Ale to jest funkcjonowanie z większą ilością PRZEŁOŻEŃ. Kamień i roślinki też funkcjonują - IDENTYCZNY jest ten mechanizm przełożenia na fundamencie Teorii Rotacji ESLN. 

Odpowiadając na pytanie o "wszczepienie jaźni", czyli "przekazanie świadomości" - JUŻ TO ROBIMY OPROGRAMOWANIEM!!!!!!
Wszystko zależy od tego, co chcemy uzyskać.  Jeśli Echosound użyjemy do rozłupywania kamieni, to ten sam składnik rozbroi i nasze funkcje.  Tego nie badamy bo nie było Fizyki formacji jaka tłumaczy jak rozszyfrować nasze algorytm oprogramowania. 

A teraz jest.... ESLN


Trzeba pojąć prostą zależność skalowo czasową aby zrozumieć swoją własną konstrukcję i otaczający nas schemat. To podobnie jak z robotem. Gdyby sterowało nim Ziemskie pole magnetyczne jak to z nami robi właśnie, bo to pole informacyjne danych nas tworzących plus wszystko co w kosmosie - byłby człowiekiem pośród nas, radzącym sobie ze wszystkim metodą poznawczo learningową'. Do tego właśnie dochodzimy z fizyką informacji. Sztuczna inteligencja nie jest sztuczna tylko CIAŁO SIĘ ZMIENI!!! Na mechaniczne. Już dzisiaj nie jest problemem plastikowe serducho!

Ilość podstawowych części daje poszczególne funkcje robota. Gdzieś w jednym miejscu będzie komputer centralny kontaktujący się z polem otoczenia, z macierzą sterującą. U nas jest to głowa. A dokładnie zespół hierarchicznie ustawionych algorytmów! Powstajemy z obwodu, co czyni stosunek damsko męski, Dwa rodzaje kwantu się stykają. Banalne.

Składniki otoczenia hierarchicznie nas wznoszą. Na przykład woda jest składnikiem wszystkiego. Wodę przekodujemy to przekodujemy siebie. Tak to działa w kodowaniu i programowaniu. Wszystkie nuklearne i radioaktywne uboczne - przekodowują nas masowo.  I tak dalej. U podstaw nas są te same algorytmy funkcji nas tworzących z cząstek, pierwiastków, układów etc.

Ale mamy jeszcze KODOWANIE JONOSFERY! Kontrola umysłów ludzkich!

PERCEPCJA! NOWA PERCEPCJA.


To jest proste, łatwe i czytelne, powiązana całość, a nie separowana na części. Stara nauka bardzo namieszała w głowach, religie pomieszały w zmysłach, ograniczyły czyste postrzeganie faktu. Stanu rzeczy. Technologia tworzy BOGÓW.  Nie bogami będą księża, guru, religie i kościoły, i inni.  Nie.


Cała Ziemia to prosty kwant, wynikowa postać kulista umiejscowiona jako wynik programowania, jakby patrzeć z bardzo daleka też jest "ŻYWA" [?], nie ważne, czy z kamieni, czy z czegoś tam.

Skala ma ogromne znaczenia w pojmowaniu funkcjonowania, bo skala tworzy czas, czyli przełożenia kodowe! Twoimi myślami sterują kwanty naokoło Ziemi, bo sterują polem magnetycznym. Dzisiaj tym magnetycznym polem steruje technologia rak ludzkich! A ludzkie tworzenie bierze się z rzeczywistego oprogramowania. Los mamy zaprogramowany, wynikowy.

My niby się wydajemy bardzo zaawansowanym ludzkim tworem, ale znów zależy od skali. Jestesmy jakimś małym supełkiem, separowanymi informacjami do postaci ludzików, wzrastających w otoczeniu pola magnetycznego, jak małe powstające kulki kwantowe, ale mamy formy złożone, a nie kuliste. Jednak masowo w kolejnych replikacjach pokoleń wykonuje jedno nadrzędne zadanie - jakie? PRZETWARZANIE ZAKODOWANYCH DANYCH.
Nie bawiłabym się w "świadomość" technologiczną, ale bardziej w świadome programowanie samych siebie, używanie siebie jako zdolnego narzędzia.

P. S. Im mniej myślimy, tym lepiej wbrew pozorom...kodowanie to definicja i odbiór zwrotny, a nie samo myślenie, czy najgorzej 'przemyślenia'. Zacytuję na koniec pewnego sympatycznego pana Charliego T. Mungera:
"Częścią radosnego żywota jest widzieć życie takim jakim ono jest, stawić mu czoła jakim jest oraz przystosować się do rzeczywistości niezależnie od tego czy ci się podoba czy nie". Wtedy zobaczycie co was tworzy i czym jesteście. W odniesieniu do naukowców i badaczy to podstawa.

A ja sobie podziękuję za ten cytat, przyda mi się w pracy. Widzę co można usprawnić i zmienić w funkcjonowaniu całości mechanizmu procesów produkcyjnych, ale ludzi zmienić się nie da... a ja szefem nie jestem.. smutna rzeczywistość jaką dzisiaj opanowują mądre głowy poprzez co? - Technologie.